Як замінити лампу на Рено Логан. Заміна лампи ближнього світла рено логан.

Renault Logan - одна з найбільш популярних іномарок на російському ринку. Вона привертає до себе увагу з боку покупців своїм співвідношенням ціна-якість. Розглянемо, як на даному автомобілі провести заміну ламп самостійно.
Інструкція
1
На даній моделі встановлені блок-фари, які містять в собі лампу покажчика повороту, ближнього і дальнього світла, а також габаритного світла. Від'єднайте блок-фару - для цього вам буде потрібно подовжувач і торцева головка на 10. Спочатку вийміть дріт від негативної клеми акумулятора, потім зніміть передній бампер і чохол, призначений для захисту коректора світла фар.
2
Отсоедините трос приводу коректора, після чого акуратно відкрутіть три болта, за допомогою яких кріпиться блок-фара, відведіть її в сторону. Відіжміть фіксатор і зніміть кришку, після чого роз'єднаєте колодку проводів і зніміть блок-фару.
3
Для заміни ламп зніміть кришку фари і акуратно відігніть фіксатор і відкиньте його. Вийміть лампу головного світла і зробіть її заміну. Пам'ятайте, що стосуватися пальцями колби лампи заборонено - це може викликати потемніння і забруднення лампи, а в подальшому і швидкий вихід з ладу. Робіть дану процедуру в рукавичках або з чистою ганчіркою в руках.
4
Для заміни лампи габаритного світла поверніть її патрон за годинниковою стрілкою для лівої фари і проти - для правої. Вийміть спочатку патрон, а потім з нього витягнете лампу. Заміну покажчика повороту проведіть аналогічно, відмінність в тому, що лампу необхідно викрутити з патрона за годинниковою стрілкою.
5
Заміна будь-яких ламп в задньому ліхтарі виконується наступним чином: від'єднайте дріт від негативної клеми акумуляторної батареї, після чого зніміть задній ліхтар і віджавши фіксатори, зніміть задню кришку разом з патронами ламп. Акуратно натисніть на потрібну лампу, поверніть її та вийміть. Проведіть заміну, стежачи за тим, щоб виступи на лампі чітко співпали з прорізами патрона. Поверніть її до упору за годинниковою стрілкою на 90 градусів для фіксації та встановіть задній ліхтар на місце.
Зверніть увагу
І через скапливающегося у внутрішній порожнині конденсату, постійно згоряла лампа ближнього світла, так як весь час їздиш з включеним світлом і вона не витримувала високої вологості. Порядок дій при заміні: Спочатку необхідно відкрити капот і вийняти гумову заглушку фари з того боку, де знаходиться саме лампа ближнього світла, а вона у нас виходить посередині між дальнім і габаритом.
Корисна порада
Заміна ламп габаритів (ліва і права міняються однаково). Тут все просто. 1. Відкручуємо заглушку з фари. 2. Шукаємо дроти на габаріний світло. Жовтий і чорний. Тягнемо за дроти і витягуємо патрон з лампою. 3. В рукавичках (або за допомогою хустки, тканини, головне не голими руками) витягуємо одну лампу, вставляємо іншу.