Як зробити ранок добрим.

Прокидаючись, далеко не кожен готовий привітати себе і оточуючих словами «доброе ранок !», Тому що ранок зовсім не здається добрим. Не прокинувшись толком, людина п'є на ходу свій ранковий кава і біжить на роботу, спотикаючись об кота, проливаючи каву на одяг, та хіба мало що ще. Дійсно, початок дня у багатьох людей буває добрим дуже нечасто. Щоб зробити ранок добрим, потрібно підготуватися.
Інструкція
1
Якщо ваш організм не прокидається разом з будильником, а спізнюється на півгодини або на кілька годин, то почніть робити ранкову зарядку. 10-15 хвилин активних фізичних вправ - і ваше ранок помітно подобріє.
2
Увімкніть зранку улюблену музику. Можете покласти пульт від музичного центру поруч з ліжком, щоб, прокинувшись і потягуючись, ви вже чули свою улюблену композицію, вставали, пританцьовуючи, і зарядилися енергією і бадьорістю від музики на весь день. Підбирайте музику на ранок заздалегідь, віддавайте перевагу оптимістичну і запальну музику. Як би ви не любили якісь меланхолійні і сумні композиції, для початку дня вони не надто підходять.
3
Сплануйте своє ранок ввечері. Заздалегідь зберіть усе, що візьмете з собою, приготуйте продукти для сніданку, поставте зібраний в контейнер обід для того, щоб взяти з собою на роботу, якщо ви так робите. Папери і документи, які ви заготовили з вечора, краще роздрукувати і скласти відразу, інакше ви ризикуєте забути про половину з них або запізнитися через це. Нехай ранок м вам потрібно буде зробити якомога менше. Усі справи, заготовлені на ранок , заплануйте і складіть список з них. Тоді ви спокійно все виконаєте, не забувши навіть про дрібниці.
4
Висипайтесь. Ранку не буде добрим, якщо ви спали 3-4 години. Скільки сну потрібно вашому організму, стільки йому і надавайте. Брак сну катастрофічно впливає на здоров'я, на емоційний стан, від цього псується зовнішній вигляд, з'являються депресії. Постійні стреси і недосипання здатні зіпсувати здоров'я самому міцному людині.
5
Снідайте. Багато людей ранок м стрімголов біжать на роботу, весь день відчуваючи почуття голоду і млявість, а ввечері наїдаються досхочу. Це неправильний режим харчування, який сприяє поганому сну, накопиченню зайвої ваги, а також тому, що ранок м вам важко прокинутися. Випийте чашку ароматної кави ранок м, або ваш улюблений чай, можете також побалувати себе тістечком або іншим улюбленим ласощами. Ранок - то час, коли можна з'їсти калорійну їжу, навіть якщо ви на дієті, так як за день ця енергія все одно витратиться.
Корисна порада
Прокинувшись, посміхніться. Навіть якщо це виглядає штучним, посміхайтеся і прагніть думати про хороше. Згадайте, які приємні речі очікують вас протягом дня. Якщо нічого приємного вас, як вам здається, не очікує, придумайте собі самі заохочення і нехай воно вас радує.