Як розібрати сканер.

Сканери бувають різного типу: планшетні, стрічкопротяжні, ручні і барабанні. В поліграфії професіонали використовують барабанні сканери. Така технологія дозволяє досягти високої якості розпізнавання об'єкта. Планшетні сканер застосовується для оцифровки документів, фото, газет, журналів, книг та ін. Планшетний сканер зараз є майже у кожного володіє комп'ютером людини.
Інструкція
1
Переверніть сканер на тильну сторону, відкрутіть гвинти і акуратно зніміть кришку. Під нею ви побачите головний блок сканера.
2
Вийміть пластмасовий тримач блоку і відкрутите гвинт. Приберіть шлейфи та проводи, які з'єднуються з платою. Робіть це акуратно, так як дроти легко можуть порватися.
3
Відкрутіть гвинт і вийміть з роз'єму кабель живлення сканера. На звороті зніміть тримач шлейфу і відкрутіть гвинт, праворуч і ліворуч відкрутите по одному гвинту.
4
Зніміть блок сканера. В сканері присутні тендітні елементи, акуратно виймайте інші елементи блоку.
5
Переверніть блок сканера на зворотну сторону. Знайдіть плату управління та відключіть від неї все шлейфи. Переверніть сканер назад і за допомогою викрутки підчепите панель, обережно вийміть її. Обкрутити гвинти біля основи кришки, щоб зняти скло.
6
Вийміть з пазів направляючу сканера. Відкрутіть 2 гвинти і зніміть натяжку. Акуратно протріть дзеркала спеціальним миючим засобом для скла.
7
Проведіть необхідні заходи по ремонту або профілактиці. Почистіть мікросхему блоку і змастіть направляючі машинним маслом, якщо це необхідно.
8
Проводите збірку в зворотному порядку, точно дотримуючись інструкції.
9
Підключіть шнур живлення і увімкніть ваш сканер. У більшості планшетних сканерів є функція самоперевірки. Перегляньте інструкцію до вашого сканера.
10
Підключіть сканер до комп'ютера. Встановіть оригінальні драйвера і софт. Програмне забезпечення ви можете знайти в доданому до сканера диску або завантажити з офіційного сайту. Перевірте наявність останніх оновлень ПЗ. Для цього перейдіть на офіційний сайт виробника сканера. Для перевірки працездатності проскануйте документ або фотографію.