Як зібрати камін.

Майже у всіх людей камін в будинку асоціюється з теплом, затишком і комфортною домашньою атмосферою. Палаючий камін створить потрібний настрій в будинку холодними зимовими вечорами, а також зігріє вас і ваших гостей. Зібрати камін нескладно - якщо ви володієте будівельним майстерністю, для вас не складе труднощів зібрати і встановити камін у своєму приватному будинку.
Вам знадобиться
  • - ножівка;
  • - фасонні блоки цоколя;
  • - клей;
  • - кераміка;
  • - гумовий молоток.
Інструкція
1
Для грамотної установки камін а попередньо розчистите простір підлоги, на якому він буде встановлений, від будь-яких підлогових покриттів. Пол може бути кам'яним або керамічним. Розмітьте контури камін а на підставі статі і укладіть впритул один до одного деталі лави.
2
Потім візьміть ножівку для дерева і проріжте в передньому блоці цоколя невеликий виріз для того щоб в камін надходив повітря. Після цього укладіть на підлозі фасонні блоки цоколя, змочивши їх водою і зміцните їх за допомогою клею.
3
Тепер підготуйте керамічні фрагменти майбутнього сидіння лави і приклейте їх, підбиваючи за допомогою гумового молотка. Змонтуйте в майбутньому камін е вставку для димової труби, рівну отвору даної труби в діаметрі і глибині, а потім займіться установкою нагрівальної касети. Для прикріплення вставки труби використовуйте термостійкий розчин і не забудьте зачистити вставку зовні і зсередини.
4
Клей нанесіть звивистою лінією на теплоізоляційні плити і притисніть їх до стін майбутнього камін а. Після цього встановіть на лаву нагрівальну касету і вирівняйте її по висоті, а потім встановіть її на спеціальних перемичках.
5
За допомогою спеціального розчину зміцните між нагрівальної касетою і стінами елементи з кахельної облицюванням. Закріпіть перемичку розчином на бічних опорах, а також нанесіть на всі внутрішні поверхні камін а розчин з шамоту.
6
Покладіть на перемичку карниз з керамічної плитки або кахлю, а потім видаліть зайвий розчин. Коли фартух камін а буде готовий, змонтуйте раму вентиляційної решітки. Заштукатурьте тканина з використанням армуючого матеріалу, а потім покрийте камін зовні декоративною керамічною плиткою.