Як поліпшити якість зображень. Як поліпшити якість картинки.

Якщо ви не є володарем професійної дзеркальної фотокамери, як і більшість інших людей, напевно ви регулярно стикаєтеся з досить низьким якістю готових знімків, які ви переносите з камери на комп'ютер. Незважаючи на те, що прості цифрові фотоапарати не завжди правильно передають кольору, і часом якість фотографії залишає бажати кращого, його можна виправити за допомогою графічного редактора Photoshop.
Інструкція
1
Для того щоб відредагувати в Фотошопі фотографію, поліпшити насиченість, передачу кольору і інші параметри, відкрийте знімок в Фотошопі і потім в меню Layer виберіть опцію New Adjustment Layer -> Channel Mixer. Виберіть зі списку червоний канал, після чого в розділі Output channel також виберіть опцію Red.
2
Встановіть значення червоного кольору на 170, а інших квітів на -30. Таким чином, ви збільшите насиченість одного з каналів.
3
Повторіть ті ж дії, вибираючи по черзі редагування зеленого і блакитного каналу - відповідно, в зеленому каналі параметр Green має дорівнювати 170, а в блакитному - параметр Blue. Відповідно, насиченість кожного з каналів буде збільшена, і насиченість кольору готового фото також збільшиться.
4
Іноді після такого редагування кольори виходять дуже яскравими. Для зменшення інтенсивності кольору знову відредагуйте розділ Channel Mixer, трохи змінивши параметри кольорів.
5
Також для подальшого редагування ви можете використовувати в меню Image опцію Adjustments -> Hue/Saturation. Підкоригує основний тон зображення.
6
Якщо ж ви хочете змінити колір або насиченість не всієї фотографії цілком, а тільки одного її фрагмента, виділіть цей фрагмент і помістіть на новий шар. Для цього можна використовувати інструмент Magnetic Lasso Tool, а після того як виділення буде закінчено, клікніть на виділеному фрагменті правою кнопкою миші і виберіть опцію layer via copy. Потрібний об'єкт з фотографії з'явиться на окремому шарі, де ви можете редагувати його будь-якими способами. Наприкінці вам потрібно просто об'єднати шари (Flatten Image).
7
В деяких випадках потрібно поліпшити фотографію, спочатку відрізняється низьким якістю (наприклад, фотографію з телефону). Переведіть фотографію з колірного режиму RGB в CMYK, а потім в палітрі каналів виберіть чорний канал і за допомогою інструменту Blur усунете з даного каналу все шуми.
8
Після цього збільште насиченість чорного каналу, обробивши його пензлем з інструментом Burn Tool. Якщо канал вимагається навпаки освітлити, виберіть на панелі інструментів Dodge Tool.