Як зробити самому стереограмм. стереограми Як роблять.

Тривимірні зображення або стереограми - безліч дрібних картинок, які формують загальне зображення при певному куті зору, давно захоплюють дітей і дорослих. Стереограми розвивають уяву, тренують увагу і для того щоб створити стереограмм , не обов'язково шукати нові картинки-загадки в магазинах. Ви можете зробити таку картинку самостійно за допомогою комп'ютерних програм.
Інструкція
1
Для створення стереограмм вам буде потрібно софт Stereographic Suite. Почніть формування об'ємної картинки з утиліти Modeler - в ній ви сформуєте те зображення, яке буде з'являтися перед очима при уважному розгляданні набору дрібних картинок.
2
Виберіть відповідну об'ємну форму із запропонованих програмою форм або завантажте готову тривимірну модель в утиліту за допомогою команди Add Object.
3
Після цього в програмі Stereographic Suite вам потрібно отримати дані про віддаленість об'єктів зображення від глядача. Відповідно, для того щоб отримати карту глибини вашого зображення, натисніть кнопку Render.
4
Будь стереограма складається з безлічі дрібних повторюваних зображень. Для створення такої карти повторюваних картинок використовуйте утиліту Texture Maker і відзначте, який малюнок повинен використовуватися в якості повторюваного елемента. Малювати даними об'єктами потрібну вам текстуру можна за допомогою інструменту штампа.
5
Сформуйте остаточний варіант стереограми в утиліті Stereogram Generator, використовуючи створену текстуру і порахувати тривимірний об'єкт. Доопрацювати стереограмм , регулюючи налаштування на власний розсуд.
6
Також ви можете створювати не тільки візуальні стереограми, створені із зображень, але і стереограми текстові - для цього вам потрібна програма gbSIRTS 2.5.