Як підвищити рівень кортизолу.

Достатній рівень кортизолу в крові визначає ефективність обмінних процесів в організмі і відіграє важливу роль у захисних реакціях при голоді і стресі. Рівень кортизолу підвищується з допомогою його синтетичних похідних, натуральних харчових продуктів, біологічних і харчових добавок.
Інструкція
1
Проведіть обстеження організму. Зверніться до лікарні, здайте аналіз крові для виявлення рівня кортизолу і можливих причин його зниження. Врахуйте, рівень кортизолу в крові змінюється в залежності від часу доби. Проконсультуйтеся з лікарем. Якщо ви приймайте медичні препарати, дізнайтеся їх вплив на рівень кортизолу в крові.
2
Використовуйте синтетичні похідні кортизолу. У випадку, якщо медичне обстеження показало вам застосування синтетичних похідних кортизолу, дотримуйтесь інструкцій свого лікуючого лікаря і дотримуйтесь прийом призначених препаратів. Уникайте порушення режиму прийому, дотримуйтеся призначеної дієти.
3
Почніть правильне харчування. Їжте м'ясо, сир, рибу, сир та інші харчові продукти, насичені білком. Не допускайте надлишку кортизолу в крові, надлишок так само шкідливий, як і недолік. Для регуляції рівня кортизолу пийте багато рідини (від двох літрів на день).
4
Скористайтеся біологічними або харчовими добавками. Зверніться до фармацевта, лікаря-гомеопата, а краще - до вашого лікаря для підбору відповідних вам харчових або біологічних добавок. Дотримуйтесь встановленому режиму і дозуванні. Не перевищуйте дозу і частоту прийому. Постарайтеся виключити інші препарати.
5
Займіться фізичними навантаженнями. Почніть відвідувати тренажерний зал або виконуйте фізичні вправи в домашніх умовах. Вченими доведено, що поєднання фізичного навантаження і стресових станів веде до підвищення кортизолу в крові. Не перевантажуйте своє тіло і психіку, постарайтеся знайти гранично безпечний рівень навантаження, відповідний організму.
6
Займіться екстремальними видами спорту. Випробуйте гострі відчуття, тимчасові фізичні і психічні перевантаження. Не сидіть без діла, приділіть вільний час походів, але дотримуйтесь норми безпеки. У випадку, якщо подібні навантаження вам протипоказані, не вдавайтеся до подібного методу підвищення кортизолу в крові.