Як відкрити загальний доступ до принтерів. загальний доступ web камері іншому комп'ютері по мережі.

Серед різноманітних корисних функцій Windows 7 окремо можна виділити функцію ефективного внутрішньомережевого взаємодії між комп'ютерами - зокрема, якщо у вас всього один принтер на все декілька комп'ютерів внутрішньої мережі, ви легко можете налаштувати загальний доступ до принтера, щоб користувач кожного комп'ютера, підключеного до мережевого оточення, міг ним скористатися і роздрукувати потрібні матеріали.
Інструкція
1
Для підключення загального доступ а до принтера відкрийте Пуск і виберіть опцію «Пристрої та принтери». Також цю опцію, якщо її немає в меню «Пуск», можна знайти в розділі «Панель управління». Відкриється вікно, в якому ви побачите список встановлених на комп'ютері принтерів і факсів. Виберіть принтер, встановлений на даний момент і справно функціонуючий, після чого клікніть двічі на опції «Налаштування принтера».
2
Відкриється вікно з настройками вашого принтера. Клацніть на вкладку «Доступ» і в розділі «Загальний доступ до даного принтера" поставте галочку, а в рядку нижче вкажіть мережеве ім'я принтера, яке буде ідентифікувати його у внутрішній мережі. Натисніть кнопку «Застосувати».
3
У деяких випадках - наприклад, якщо ви користуєтеся НЕ Windows 7 x64, а Windows XP x86 або якщо на одному з комп'ютерів мережі встановлена операційна система x86, відкрийте розділ налаштувань «Додаткові драйвери» і поставте галочку в розділі x86 «Користувацький режим ». Тепер натисніть кнопку ОК і під'єднати до мережі.
4
Відкрийте на комп'ютері розділ мережевого оточення, щоб переконатися, що принтер відображається в загальному доступ е внутрішньої мережі. На іншому комп'ютері відкрийте розділ мережевого оточення на панелі управління і виберіть опцію «Відобразити комп'ютери робочої групи».
5
Ви побачите, як у списку з'явиться значок основного комп'ютера з встановленою Windows 7. Натисніть на цей значок двічі, а потім знайдіть мережевий принтер і встановіть драйвера, клікнувши на нього двічі. Роздрукуйте пробну сторінку, щоб переконатися, що мережевий принтер працює в локальній мережі.