Як зробити намет. зробити самому намет біля свого будинку.

Усі батьки знають, як діти люблять будувати для гри маленькі будиночки та палатки і яке задоволення вони отримують, граючи в них. Якщо ви вмієте шити, ви легко зможете зробити яскравий і красивий шатер для своєї дитини, в якому він буде проводити масу часу і який доставить і йому, і вам чимало радості. Для пошиття дитячого шатра вам буде потрібно яскрава щільна плащевка декількох кольорів.
Вам знадобиться
  • - калька;
  • - плащевка;
  • - каркас;
  • - кравецькі ножиці.
Інструкція
1
Для початку накресліть на кальці викрійку - для формування конічного шатра вам потрібні чотири деталі з усіченою верхівкою і округлим підставою. Для верхівки вам буде потрібно чотири трикутних деталі з округлим підставою.
2
Викроїте з плащової тканини різних кольорів накреслені деталі, а потім зшийте разом нижню частину намету. Після цього сострочіть разом верхівку намету і пришити її до нижньої частини з виворітного боку.
3
Для того щоб шатер виглядав нарядно і красивіше, виріжте з плащової тканини третього кольору дві довгих вузьких смуги, довжиною перевищують обхват шатра на стику нижньої і верхньої частин, надсекіте нижній край, щоб він був хвилястим і потім сострочіть смуги, склавши лицьовими сторонами один до одного.
4
Виверніть майбутню оборку, підрізавши припуски на шви, а потім пришийте до нижнього краю верхівки шатра. Тепер зробіть петельку - з тканини того ж кольору виріжте коротку вузьку смужку, Протягніть її через металеве кільце і прошийте зигзагом. Пришийте петельку до верхівки шатра.
5
Шатер повинен стояти на підлозі, не втрачаючи форми - тому вам буде потрібно каркас. В якості каркаса ви можете взяти простий дитячий пластиковий обруч 50 см діаметром. На нижній край шатра зсередини пришити зав'язки і прив'яжіть ними обруч по всьому колу.
6
Тепер кравецькі ножицями виріжте напівкруглий вхід в стінці намету, а потім з яскравого тюлю виріжте фіранку потрібного розміру. Пришийте фіранку над входом, після чого пришийте з двох сторін входу зав'язки для фіранки. Край вхідних дверей обробіть косою Бейко.
7
Під кінець створення шатра виготовте підлога - виріжте з плащової тканини два кола метрового діаметру і зшийте їх разом стрічкою з липучками. Дошейте до середини, вставте всередину між колами поролонову прошарок і дошейте підлогу до кінця. Обшийте косою Бейко нижній зріз шатра. За допомогою липучок підлогу намету буде міцно прикріплений до килима.
Помічено, що перший час закоханості характеризується сплеском емоцій, що підігрівається новизною і цікавістю один до одного. Однак, через якийсь час відносини стають більш рівними і довірчими, що знижує гостроту відчуттів і сприймається багатьма як охолодження. Це, звичайно не так, але іноді зовсім не завадить повернути «яскравість» в відносини і підтримувати її постійно.
Інструкція
1
Помилкою буде використовувати такі прийоми як ревнощі, образи і скандали для того, щоб подібні емоційні «струсу» повернули яскравість у ваші відносини . Такі способи руйнівно діють на ваше обопільне почуття, непомітно і поступово руйнуючи його. Якщо ви розраховуєте на серйозні і тривалі відносини , то слід використовувати тільки ті можливості, які допоможуть вам згуртуватися і відчути себе одним цілим.
2
Щоб оживити ваші відносини і зробити їх більш яскравими не слід зациклюватися один на одному і присвячувати все своє життя і всі думки тільки один одному. Допустіть існування особистого життя для кожного партнера. Нехай у кожного з вас будуть свої захоплення, і навіть своє коло знайомих, з якими, при бажанні, ви можете познайомити і один одного. Допускайте й те, що у кожного може бути іноді своє дозвілля, який він може провести зі своїми друзями або подругами.
3
Якщо вам це не подобається, то не варто влаштовувати сцени. Зробіть так, щоб вашому партнерові хотілося провести час з вами. Не сидіть вдома - використовуйте будь-яку можливість весело і цікаво провести час разом з близькими або друзями. Влаштовуйте спільні виїзди і походи на природу, в боулінг. Займіться активними видами спорту, домагайтеся в них успіху, це допоможе вам знайти почуття впевненості в собі і підтримувати чудову спортивну форму. Це, в свою чергу, робить людину привабливою в очах оточуючих, що самим позитивним чином позначається на свіжості і яскравості тих почуттів, які відчуває до вас ваш улюблений.
4
Їдьте разом в далекі подорожі, де вас чекають екстремальні ситуації і незвідані відчуття. Ніщо так ефективно не стимулює почуття любові, як викид адреналіну в кров. Спільно пережиті небезпеки і подолані перешкоди зближують людей і підсилюють їх взаємний потяг.
5
Не замикайтеся в побуті, не дозволяйте собі розслабитися, завжди залишайтеся в тонусі. Цікавтеся життям і тим, що цікаво вашому партнерові. Якщо ви будете для нього цікаві не тільки в ліжку, але і в житті, ваші відносини ніколи не втратять свою новизну, вам завжди буде що дати і чим здивувати один одного.