Як вибрати ланцюгову електропилку.

Досить часто людям в господарстві необхідна ланцюгова електропила. В даний час в спеціалізованих магазинах досить великий вибір таких електропил. Проблема виникає з правильним вибором.
Інструкція
1
При виборі ланцюгової електропили для початку потрібно звернути увагу на потужність двигуна. Саме по цьому параметру можна визначити продуктивність пили. Якщо даний двигун має досить пристойну потужність, то падіння напруги в мережі ніяк не вплине на роботу. При падінні напруги двигун починає втрачати потужність, перегрівається і може згоріти. Однак чим він потужніший, тим менш чутливий до перепадів напруги.
2
Після цього уважно розгляньте розташування двигуна. Двигун найчастіше розташовують поперек вузлів і агрегатів електропили. Пила з таким стандартним розташуванням не відрізняється хорошою балансуванням. Вона розрахована на роботу в основному в вертикальній площині.
3
Якщо двигун розташований уздовж, то така електропила має відмінну ергономіку. Її не буде «вести» вправо або вліво, чи не буде порушуватися балансування навіть при повороті пилки в різні боки і на будь-які кути. Пила, на якій двигун встановлений уздовж, має більш довгий і вузький корпус у порівнянні з «поперечними» аналогами. Саме тому вона має хорошу маневреність.
4
Обов'язково зверніть увагу на блокування включення. Потрібно відзначити, що це дуже важливий елемент безпеки. Електропила - інструмент потужний, і існує небезпека його випадкового включення, покидька пили при незручному захоплення або захоплення однією рукою.
5
Поцікавтеся у консультанта, чи мається система плавного пуску. Особливість електродвигуна полягає в залежності їх опору від швидкості обертання. На мінімальній швидкості опір також мінімально. Це значить, що при запуску двигуна, а також при його гальмуванні протікає струм через двигун максимальний. Все це згубно впливає на стан двигуна, а також передачі. Система плавного пуску обмежує пусковий струм і дозволяє розганяти двигун плавно, без ексцесів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ay4RQUYwRCg
Зверніть увагу
Чи не замінюючи бензинову ланцюгову пилу в повній мірі, ланцюгова електропила, проте, в ряді випадків є більш зручною в експлуатації, ніж її сестра з двигуном внутрішнього згоряння: 1. Ланцюгова електропила значно дешевше бензинової пилки, як при покупці , так і в експлуатації. 2. Ланцюгова електропила простіше в застосуванні, так як не вимагає від користувача специфічних навичок поводження з бензиновими двигунами.
Корисна порада
На вітчизняному ринку в наші дні представлений широкий асортимент електричних пив самого різного класу. Тому при пошуку відповідного зразка покупець нерідко стикається з певними труднощами, пов'язаними з неможливістю розібратися в тому, як вибрати електропилку. Відзначимо, що робітники потужності дискових електропила можуть коливатися в діапазоні від 550 Вт до 2200 Вт, а швидкості обертання ріжучого диска мають величину в межах від 1800 до 6000 об/хв.