Як покрити руберойдом дах.

Обробці покрівлі потрібно приділити особливу увагу. Саме дах буде захищати будинок від негоди. На неї найбільше впливає зовнішнє середовище. Саме тому покрівля повинна бути виконана якісно.
Інструкція
1
Для початку потрібно звернути увагу на основу. Воно повинно бути рівне і сухе. Не повинно бути великих ям, а також горбів. На підставі зовсім не повинно бути смоли. Тільки після того, як всі ці умови дотримані, можна наносити мастику. Не так давно дахи гаражів і будинків люди покривали радянським руберойдом . Він приклеювався на шар смоли. Іноді наносили просто шар смоли без додаткового покрівельного покриття. Справа в тому, що смола через кілька років починає тріскатися. Відповідно дах буде протікати. Тому в даному способі немає нічого хорошого. Ще одна причина, по якій волога з'являється на даху - мікротріщини в смолі.
2
Отже, приступимо до монтажу покрівлі. Обов'язково потрібно зняти старе покрівельне покриття і збити всю смолу до залізобетонних плит перекриття або до стяжки. Якщо на бетонній основі є великі нерівності, то їх потрібно вирівняти за допомогою стяжки. Для того щоб правильно зробити стяжку, треба провести розрахунки. Вона повинна бути завалена щодо горизонту мінімум на 1 сантиметр для вільного стікання води. Для цієї мети запасіться лазерним рівнем або ж звичайним водяним рівнем. За допомогою рівня і ниток виставите маяки. Саме по них буде робитися цементна стяжка.
3
Підстава потрібно просушити. Віником кошторисі всі дрібні шматочки смоли, а також пил і бруд. Після цього нанесіть мастику. Наносити можна за допомогою валика або ж пензлика. Все залежить від площі даху. Дочекайтеся того моменту, коли мастика схопиться. Потім можна укладати руберойд. Час становлення має бути обов'язково вказано на банці. Також це залежить від вологості і температури повітря.
4
Категорично забороняється займатися укладанням руберойду в дощ. Мокру основу даху можна висушити за допомогою газового пальника. Бажано покрівельні роботи робити влітку, в теплу погоду без дощу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AarbXl_mrjE