Як поставити арку.

Саме арка є кращим варіантом оформлення входів і виходів. Вона може також з'єднувати різні області саду. За допомогою арки можна відокремити різна оформлення області.
Інструкція
1
Арка являє собою дугоподібне перекриття прольоту, яке встановлюється між двома опорами. Роблять арку з каменю, металу, а також дерева. Якщо послідовно встановити над доріжкою садові арки, то вони створять обсяг в саду. Варто відзначити - звичайна металева або ж дерев'яна арка для саду обійдеться власникові саду набагато дешевше, ніж інші складні конструкції.
2
Чарівності будь-якого саду може додати дерев'яна або металева, проста або злегка декорована арка. Встановлені арки приносять велику користь. Справа в тому, що вони формують декоративну підтримку для рясно зростаючих вгору рослин. Серед таких рослин можна відзначити клематиси, жимолості і троянди. Також арка використовується як неофіційне поділ різних областей саду, наприклад, для відділення галявини від патіо або рослинного ділянки.
3
На даний момент пластмасову або металеву арку можна придбати в магазині. Найкраще купувати металеву арку , так як вона довговічніша. Перш ніж купити арку , переконайтеся, що ви перевірили всі розміри, оскільки багато з готових арок занадто вузькі для проходу через них.
4
Далі можна займатися установкою. До цієї справи потрібно підійти особливо серйозно. Можна просто поставити арку біля стіни і в утворився ніші розмістити лавку. Також можна з її допомогою оформити вхід в сад або в одну з його зон. На даний момент існують арки, які мають плоский, напівкруглий, двосхилий звід, стрілчасті або готичні, з живої огорожі і напівкруглі з цегли. Екран арки може служити поділом внутрішнього дворика з частиною саду, яка виходить на вулицю. Найдорожчими і складними вважаються арки, які виконуються з цегли або каменю. Найчастіше їх зводять як частина стіни. Окремо розташовані арки даного типу зазвичай прикрашають великі садиби. На звичайному ділянці вони, як правило, недоречні.
Арки міжкімнатні - практично незамінний елемент декору інтер'єру приміщень. Правильно встановлена і оброблена арка робить візуально дверний отвір набагато ширше, завдяки чому досягається ефект відчуття більш просторого приміщення. Як встановити міжкімнатні арку?
Вам знадобиться
  • - Безпосередньо арка;
  • - Інструменти: пила, молоток, рулетка, олівець, рівень;
  • - Клей ПВА.
Інструкція
1
Почніть зі складання зводу. Одна дуга арки лягає на підлогу вверх тильною стороною. Панельний (фанерний) лист згинається і наступним вашим дією має стати введення його в паз дуги. Якщо в конструкції арки присутні верхні декоративні замки, то в такому випадку вам слід помістити панельний лист таким чином, щоб він виходив за дугові торці. Якщо ж декоративних замків для верхньої частини межкомнатной арки немає, то в такому випадку лист не повинен виходити далі торців дуг.
2
Заміряйте необхідну довжину арочного прорізу. Помітьте олівцем на панельному аркуші кордону для його входу. Дістаньте панельний лист і за допомогою пилки приберіть зайву відстань.
3
Зберіть весь звід арки таким же чином, як це зазначено вище. Потім переходьте до збору колон. Зберіть панелі, кожна з яких складається з стійок і відповідних панелей в кількості двох, а також декоративних замків. Використовуйте рівень при установці колон під склепінням арки. Установка міжкімнатних арки практично завершена.
4
Закріпіть основні елементи арки, зібрані воєдино, в нижні декоративні замки. Заміряйте рівнем наявність відхилень і перекосів. В разі їх наявності спробуйте вирівняти конструкцію. Робити це потрібно до тих пір, поки клей не встиг повністю засохнути. Видаліть за допомогою вологої ганчірки з арки пил, бруд і залишилися сліди від клею. Ваша міжкімнатна арка готова, і тепер інтер'єр приміщення став більш просторим, красивим і функціональним.
Зверніть увагу
Не допускайте помилок при збірці і монтажі конструкції. В іншому випадку міжкімнатні арки дуже складно переробити. Швидше за все, вам доведеться купувати нову конструкцію і викликати майстра для її установки.
Корисна порада
При зборі арочної конструкції використовуйте клей ПВА, акуратно заливаючи необхідну кількість в пази. Термін повного висихання клею - 1-2 діб.