Як відрегулювати рульову колонку.

Кермо автомобіля є одним з найважливіших його вузлів. Несправності рульового управління можуть привести до серйозних наслідків, тому до технічного стану елементів управління автомобілем слід ставитися уважно. Періодично необхідно перевіряти стан рульової колонки автомобіля і при необхідності проводити її регулювання. Як це зробити самостійно?
Вам знадобиться
  • -Штангенциркуль;
  • -динамометр;
  • -универсальный набір інструментів для автомобіля.
Інструкція
1
Перевірте люфт рульового колеса. Люфт рульового колеса - це відстань, на яке обертається кермо, не повертаючи механізм повороту коліс. Виміряти його можна за допомогою штангенциркуля. Зафіксуйте штангенциркуль на вазі над рульовим колесом в нижній або верхній точці люфту. Поставте контрольну точку на рульовому колесі і сумістите початок отсчетного плеча штангенциркуля з цією точкою. Поверніть кермо до іншої кінцевої точки люфту. Розсуньте вимірювальне плече штангенциркуля і сумістите його з контрольною точкою, зазначеної на кермі. Люфт більше 35 мм вважається неприпустимим і підлягає регулюванню.
2
Відрегулюйте люфт рульового колеса. Регулювання люфту здійснюється шляхом додаткового нагнітання зусилля на карданні шарніри рульового вала. Необхідно знайти регулювальний гвинт шарнірів і, регулюючи зусилля гвинтами, виставити допустимий люфт.
3
Закріпіть динамометр на рульовому колесі і поверніть кермо на повний оборот. Показання динамометра для рульового управління з гідропідсилювачем не повинні перевищувати 4,5-5 кг. Для механічного рульового управління, в залежності від марки та моделі автомобіля цей показник може коливатися від 6 до 10 кг. Дивіться технічну документацію на ваше авто.
4
Перевірте і при необхідності відрегулюйте прикладається зусилля для повороту керма. Для цих цілей знадобиться динамометр. Якщо у вас автомобіль забезпечений гідропідсилювачем, заведіть мотор вашого авто, дайте йому попрацювати 5 хвилин для того, щоб рідина гідропідсилювача розігрілася до робочої температури.
5
Якщо показання вище, відрегулюйте кульові шарніри рульових тяг. Для цього поставте автомобіль на естакаду, вам буде потрібно доступ з боку дна. Знайдіть шарніри рульових тяг і перевірте їх кріплення, підтягніть кріплення, якщо вони «розбовтані».
6
Повторно перевірте динамометром зусилля прикладається при повороті керма. Якщо показання залишилися вище норми (4,5-5 кг для автомобіля з гідропідсилювачем, 6-10 кг. Для «механіки») необхідно регулювати демпфер рульової колонки в умовах автомайстерні.
Зверніть увагу
Навіть при достатньої кваліфікації в регулюванні рульового управління, не намагайтеся відрегулювати демпфер рульової колонки в кустарних умовах. Для цієї процедури необхідно спеціальне стендове обладнання автомайстерні.
Корисна порада
Якщо у вас під рукою немає спеціального динамометра, можна скористатися безменом. Всього лише плавно тягніть кермо з його допомогою з середньою швидкістю, з якою ви зазвичай повертаєте кермо і відзначте максимальне значення за шкалою безміна.
Рульовий механізм автомобіля являє собою один з його найважливіших вузлів. Через несправності в рульовому управлінні водій може потрапити в серйозні неприємності на дорозі, тому слід уважно ставитися до даного елементу авто.
Вам знадобиться
  • - динамометр;
  • - штангенциркуль;
  • - універсальний набір інструментів.
Інструкція
1
Перевірте рульове колесо на можливий люфт. Це відстань, на яке кермо обертається без використання механізму повороту коліс. Виміряйте його за допомогою штангенциркуля. Зафіксуйте його на вазі у верхній або нижній точці рульового колеса. Встановіть контрольну точку і сумістите з нею почало отсчетного механізму штангенциркуля. Сам кермо поверніть до протилежної точки люфту. Необхідно розсунути вимірювальне плече і поставити його на контрольну точку, відзначену на кермі. Неприпустимим вважається люфт, що перевищує 35 мм. Його необхідно відрегулювати.
2
Виконайте регулювання люфту рульового колеса. Вона здійснюється додатковим посиленням карданних шарнірів рульового вала. Знайдіть регулювальний гвинт шарнірів, після чого виставите допустимий люфт, регулюючи гвинтами зусилля.
3
Поверніть на повний оборот рульове колесо, закріпивши на ньому динамометр. Рульове управління з гідропідсилювачем не повинно перевищувати 5 кг за показаннями динамометра. Механічне рульове управління відповідно до марки і моделлю автомобіля допускає коливань показника від 6 до 10 кг. Ознайомтеся з технічною документацією на ваш автомобіль.
4
Перевірте і відрегулюйте при необхідності зусилля, яке прикладають для повороту керма. Це здійснюється за допомогою динамометра. На автомобілі, забезпеченому гідропідсилювачем, заведіть мотор, залишивши його попрацювати протягом 5 хвилин, щоб рідина в гідропідсилювачі могла розігрітися до робочої температури.
5
Відрегулюйте на рульовій тязі кульові шарніри, якщо їх показання завищені. Для цього встановіть автомобіль на естакаді, оскільки знадобиться доступ до нього з боку дна. Перевірте кріплення шарнірів рульових тяг і підтягніть його, якщо шарніри «розбовтані». Перевірте також динамометром демпфер рульової колонки: прикладається зусилля не повинно перевищувати 5 кг.