Як підрахувати кількість слів.

Як правило, підраховувати кількість слів в текстах доводиться різного роду журналістам, письменникам та їх редакторам. Проте останнім часом, в основному завдяки інтернету, це питання привертає увагу все більшого числа людей, що не мають відношення до цих професій. Багато пробують себе в якості копірайтерів, рерайтерів, контент-менеджерів, пошукових оптимізаторів і інших трудівників мережі, що мають відношення до текстового наповнення веб-сторінок.
Інструкція
1
Використовуйте статистичні можливості текстових редакторів для підрахунку кількості слів в тексті. Наприклад, в Microsoft Word 2007 з настройками за умовчанням загальне кількість слів у всьому відкритому документі відображається в рядку стану - в лівій нижній частині вікна. Якщо необхідно дізнатися кількість слів в якомусь абзаці або довільної частини тексту - просто виділіть потрібний блок і перед загальним кількість м слів в рядку стану додасться (через дріб) кількість слів у виділеному блоці. Якщо клацнути це число, то Word відкриє віконце з більш докладною статистикою, отображающей кількість рядків, абзаців, аркушів, знаків (з урахуванням пробілів і без) і сторінок. У більш ранніх версіях редактора доступ до статистики містився в розділ «Сервіс» меню редактора. Відповідний пункт так і називався - «Статистика».
2
Визначте кількість прогалин в тексті, якщо ваш текстовий редактор не вміє рахувати кількість слів, але при операції заміни символів показує число зроблених замін. Кількість прогалин повинно відрізнятися від кількості слів на одиницю. Ви можете вибрати функцію «Замінити все» і з її допомогою поміняти всі прогалини в тексті на будь-який інший знак. Після здійснення операції редактор покаже кількість зроблених замін, по якому ви і визначите кількість слів, додавши одиницю. Потім скасуйте зроблені зміни, щоб повернути текст до вихідного виду.
3
Скористайтеся онлайн-сервісами підрахунку слів в тексті при відсутності будь-якого текстового редактора. Процедура підрахунку в цьому випадку, як правило, зводиться до того, що вам треба ввести у відповідне поле форми на сайті текст і натиснути кнопку. Наприклад, на сайті http://allcalc.ru/node/296 вставте попередньо скопійований текст в ліве поле і натисніть кнопку «Підрахувати слів а». Результат можна побачити відразу - він з'явиться в правому полі. Крім загальної кількості слів там буде вказано і кількість унікальних слів, а також буде показана таблиця з перерахуванням всіх слів в тексті і зазначенням скільки разів кожне з них зустрічається. В поле «Загальне кількість символів в слів ах» буде вказано число знаків в тексті.