Як підготуватися до інтерв'ю.

Підготовка до інтерв'ю забезпечує 50% успіху або провалу співбесіди. Від вашого зовнішнього вигляду, знань, кваліфікації, досвіду і багатьох інших факторів залежатиме результат.
Інструкція
1
Для початку зберіть максимальну кількість відомостей про фірму. Отримати інформацію можна різними шляхами. Кращий джерело - співробітник, що працює, а може і працював в цікавій для вас організації. Від нього ви дізнаєтеся те, чого ніколи не знайдете в офіційних джерелах. Важливо при цьому зуміти відфільтрувати емоції і суб'єктивізм оповідача.
2
Подумайте, в чому ви підете на співбесіду. Саме зовнішній вигляд і ваші манери визначать перше і основне враження. У який би заклад ви ні влаштовувалися - надягайте діловий костюм. Навіть якщо в фірмі прийнято ходити в джинсах, відкладіть їх на потім. А зараз, готуючись до інтерв'ю , постарайтеся виглядати акуратно і охайно. Те ж стосується і аромату - не наносите перед інтерв'ю різкі і важкі духи. Щоб справити хороше враження, ви повинні пахнути дуже легкими і приємними парфумами.
3
Заздалегідь продумайте маршрут, по якому ви будете добиратися на інтерв'ю . Ви повинні знати, де пріпаркуете свою машину, скільки займе дорога. Розрахуйте час так, щоб прийти на 15 хвилин раніше призначеного часу. Так ви дасте знати інтерв'ю єру, що цінуєте своє і його час.
4
Перед співбесідою виспіться, щоб виглядати відпочив і повним сил. Намагайтеся не пити багато води перед співбесідою, адже якщо вам захочеться в туалет, ви не зможете вийти під час інтерв'ю . Навряд чи вам вдасться справити сприятливе враження, якщо будете неспокійно озиратися по сторонах.
5
Підготуйте всі документи, які зможуть підтвердити вашу кваліфікацію. Це можуть бути дипломи, каталоги, сертифікати, ліцензії.
6
Постарайтеся дізнатися, скільки триватиме інтерв'ю . Це необхідно, щоб правильно розрахувати час відповіді на кожне питання.
7
Якщо вам заздалегідь дали заповнити деякі форми, то подбайте про те, щоб вони були складені в ту ж папку, в яку ви складете свої документи. При заповненні форм, анкет будьте гранично уважні. Тут роль зіграє і ваша грамотність, і почерк, і помарки, і чіткість формулювань.