Як позбутися від почуття самотності.

Як не дивно, якщо людина відчуває себе самотнім, це зовсім не означає, що у нього дійсно немає близьких людей. Більш того, у нього можуть бути друзі, супутник життя і діти, але при цьому людині все одно буде здаватися, що він самотній, і його ніхто не розуміє.
Інструкція
1
Щоб розібратися в трапилася ситуації, сядьте і подумайте, чого саме ви не отримуєте від свого нинішнього кола спілкування. У психологів є термін «сенсорна депривація», що означає інформаційно-емоційний голод. Кожному з нас потрібна своя доза емоцій та інформації і, якщо людина її недоотримує, починаються проблеми. Але, як відомо, людина отримує інформацію та емоції різними шляхами.
2
Наприклад, якщо у вас немає постійного партнера, і ви відчуваєте почуття самотності з цього приводу, подумайте, що б ви хотіли від цього партнера отримати. Можливо, це тактильні відчуття, і вам не вистачає обіймів і ласки. Але тимчасові партнери не здатні заповнити вашу потребу в ніжності, і ситуація ще більше ускладнюється. У цьому випадку запишіться на парні танці або на курси масажу, на яких навчаються практикуються один на одному. Це допоможе заповнити ваш голод по тактильним відчуттям і не відчувати себе так самотньо.
3
Якщо ви не відчуваєте себе в безпеці, і відчуваєте самотність від цього, спробуйте піти іншим шляхом. Проведіть додому сигналізацію, поставте вхідну залізні двері і найкраще - заведіть собаку.
4
Якщо вам в житті не вистачає яскравих вражень, не варто пускатися у всі тяжкі. Для початку спробуйте сходити в театр, на концерт або в кіно замість того, щоб дивитися фільм і слухати музику вдома. Коли натовп розділяє ваші емоції, це сприймається набагато яскравіше, ніж якщо б ви відчували це на самоті перед телевізором. Якщо цих емоцій вам все одно недостатньо, спробуйте зайнятися яким-небудь спортом з елементами екстріму: парашутний спорт, спуск на байдарках по річці. Не забувайте при цьому про дотримання правил безпеки.
5
Можливо, у вас немає людини, який розділяв би ваші інтереси, і ви відчуваєте почуття самотності з цієї причини. У такій ситуації у вас два варіанти - дати подивитися значимий для вас фільм (навчити улюбленому хобі) близького для вас людини, або шукати однодумців через інтернет.
Зверніть увагу
Ви щодня повертаєтеся додому, де вас ніхто не чекає, і вже майже втратили надію влаштувати своє особисте життя? Щоб позбутися почуття самотності, насамперед слід розібратися і визначиться, яких саме вражень та інформації не вистачає, щоб заповнити саме цей недолік, адже потреби у всіх різні і самотні люди по-різному.
Корисна порада
Це страшне почуття самотності. Найпоширенішим помилкою є думка про те, що позбутися самотності допоможе людина або група людей, які повинні постійно перебувати поруч із вами, безперервно оточувати вас своєю увагою, спілкуватися з вами і будувати з вами стосунки.