Як вселити довіру.

Іноді дуже важливо вселити довіру співрозмовнику. Це стосується випадків, коли ви влаштовуєтеся на роботу і проходите численні співбесіди, розмовляєте з кимось, кого ви самі перевіряєте, а може бути, ви хочете проконсультувати клієнта і допомогти йому придбати у вас товар. Головний принцип, якщо ви хочете завоювати прихильність співрозмовника - це не розслабитися і контролювати себе.
Інструкція
1
Щоб людина почала вам довіряти, він повинен помітити й відчути в вас свого. Якщо ви будете схожі на того, у чиє довіру намагаєтеся увійти, то спільну мову і розуміння вам забезпечені. Люди на рівні підсвідомості починають довіряти тим, хто схожий на них. Погоджуйтеся із співрозмовником, намагайтеся розмовляти в тому ж стилі, що і він, переймайте його позу і жести. Людина інтуїтивно до вас потягнеться.
2
При налагодженні довірчого контакту дуже важливе розуміння. Співрозмовник повинен чудово розуміти вас: розмовляйте з людьми їхньою мовою. Зверніть увагу на те, яка лексика для співрозмовника є найбільш простий і природною, використовуйте саме її. Мовні звороти іншої людини, використані вами, здатні вселити йому, що ви з ним - одного поля ягоди. Головне - не перестаратися і не вживати слова в невірному значенні.
3
Якщо ви хочете привернути до себе співрозмовника, щоб він вас вислухав або поглянув на те, що ви йому пропонуєте, наприклад, подивився ваш каталог товарів, то налаштуйте людини на те, що у вас з ним спільна система цінностей. І якщо вам щось важливо і цікаво, то і іншій людині з такими ж поглядами це теж буде цікаво. Дайте зрозуміти співрозмовнику, що у вас і у нього однакові цілі, що ви бажаєте йому тільки добра.
4
Слідкуйте за своєю поведінкою. Люди знають, що якщо хтось закриває обличчя рукою, то він, швидше за все, бреше, а якщо відводить очі - то нервує, і т.д. Якщо в приміщенні спекотно, а вам задають складні питання, рука сама собою може потягнутися розстебнути комір сорочки. Це перша ознака того, що ви нервуєте. Навіть якщо ви не нервуєте, а вам дійсно просто жарко - стримаєте себе. Контролюйте всі свої рухи і жести під час серйозної розмови. Зберігайте розслаблений і спокійний вигляд, але самі не розслабляйтеся ні на мить. Якщо у вас вийшло завоювати довіру співрозмовника, то буде образливо зруйнувати його якимось випадковим жестом.
Зверніть увагу
Складно викликати довіру в тій ситуації, коли ви самі собі не вірите. Ви повинні говорити правду і вірити в себе, інакше, як не контролюй себе, завоювати прихильність людей навряд чи вийде.
Корисна порада
Якщо ви відчуваєте ентузіазм - то це кращий спосіб завоювати довіру іншої людини. Вогник в очах, натхненний голос - люди схильні вірити тим, хто здатний заразити їх своїми яскравими ідеями. Позитивне і оригінальне мислення може створити про вас враження, як про щире і відкритому людину, якій можна довіряти.