Як відкрити базу відпочинку.

Щоб відкрити базу відпочинку, необхідно знайти місце, яке задовольняє всім запитам потенційної цільової аудиторії. Наприклад, якщо плануєте розвивати бізнес, орієнтований на активну молодь, вона повинна відповідати вимогам, які висуваються тими, кому немає 30 років. Це зручні під'їзні шляхи, близькість водойми, можливість влаштовувати заходи в форматі open air.
Вам знадобиться
  • - Бізнес-план;
  • - проект;
  • - земля під будівництво;
  • - будівельні матеріали;
  • - персонал ;
  • - меблі;
  • - обладнання.
Інструкція
1
Розробіть детальний бізнес-план. У ньому має знайти відображення повний опис проекту, а також - бути представлена фінансова модель майбутнього бізнесу. Важливе значення має і розділ маркетингу. Від того, яким чином просувати проект, залежить, наскільки швидко база відпочинку вийде на самоокупність, а ви зможете повернути позикові кошти. Якщо проігнорувати хоча б одну із складових частин просування, збільшиться час, коли бізнес потребуватиме дотації.
2
Візьміть в оренду ділянку землі. Замовте проект. Краще запросити в якості субпідрядника компанію, яка згодом займеться будівництвом бази відпочинку. В цьому випадку буде з кого спитати, якщо в розрахунках опиняться якісь неточності. Придбайте будівельні матеріали. Для літнього будови предпочтительней дерево. Наприклад, оциліндрованої колоди або клеєний брус. Зсередини приміщення можна обшити вагонкою. Зимова база відпочинку, скоріше, повинна бути виконана з цегли. Хоча в холодні місяці також приємно відпочити в дерев'яній будові, але в цьому випадку потрібно передбачити додаткову теплоізоляцію.
3
Обставте холи і номери. У кожному номері передбачте два полутораспальних ліжка, які при необхідності можуть бути зрушені разом. Поруч з ними - приліжкові тумбочки. Обов'язково - шафа, стіл, стільці, кронштейн або тумба під телевізор. З додаткового устаткування - невеликий холодильник, телевізор, програвач для dvd. Що стосується санвузла - то він також повинен бути в кожному номері. Унітаз, раковина і душова кабіна давно вже стали неодмінними атрибутами комфортного відпочинку.
4
Обладнайте харчоблок. Це може бути їдальня, в якій готуються комплексні сніданки, обіди та вечері, або ж кафе, де можливе замовлення по меню, а обслуговування проводиться за допомогою офіціантів.
5
Коли все це буде готово - запрошуйте наглядові органи для приймання. Зазвичай на отримання дозвільної документації йде близько місяця. Але це у випадку, якщо проект був складений грамотно і не вимагає ніяких серйозних доопрацювань.