Як відволіктися від їжі. дієтичний чіскейк.

Неможливо викорінити звички, які прищеплювали з самого дитинства. Бабусі годували нас кашами з маслом і пирогами. До того ж щоденні стреси женуть до холодильника. Але є способи, які допоможуть відволіктися від думки про їжу.
Інструкція
1
Знайдіть хобі. Це може бути спілкування в інтернеті або читання цікавої книги. Читаючи захоплюючий роман, можна подумки полинути в далекі часи лицарів і королів, прекрасних дам і красивих відносин. Навряд чи захочеться кинути захоплююче читання заради тарілки борщу. Це також може бути клаптиків шиття або бісероплетіння. Це ті заняття, якими займалися наші прабабусі. А потім, крім задоволення собою і своєю силою волі, буде дуже приємно похвалитися своїм рукоділлям.
2
Проводьте більше часу з дітьми і близькими. Можна запросити на прогулянку в парк бабусю, взяти з собою дітей і згадувати спільні веселі моменти. Батьки будуть безмежно вдячні за ці щасливі хвилини, проведені разом. А ви таким чином можете легко пропустити один із прийомів їжі.
3
Постарайтеся не переживати по кожній дрібниці. Варто розслабитися і приділити час для себе. Для цього треба відключити телефони, включити приємну музику і аромалампу з розслаблюючим маслом лаванди або сандалу. Корисно буде прийняти заспокійливу ванну з відварами трав або ефірними маслами. Не забувайте, що розслаблюючі ванни приймають не більше 20 хвилин. Думки про їжу підуть точно. Тільки не забудьте проконсультуватися з фахівцем щодо дії масел, інакше, застосовуючи всі масла без розбору, ви можете отримати зворотний ефект. Так, апельсинове масло і масло бергамота сприяють підвищенню апетиту.
4
Займіться громадською діяльністю. Допоможіть притулку бездомних тварин, якщо у вас є прихильність до братів наших менших. Ось це заняття точно не дасть посидіти на місці або з'їсти зайвий пиріжок. Приємно дарувати тепло і ласку тим, кому найбільше це треба. Під час таких занять піднімається почуття гордості за свої вчинки, думки про їжу при цьому відходять на задній план.
5
Залучіть рідних і друзів до улюблених занять. Можна записатися разом з подругами на спортивні танці або йогу. Можна спільно осягати ази танцю живота, це прекрасно відверне від думок про здобних булочках і жирних пельмені. Крім того, займаючись такими танцями, можна скинути кілька зайвих кілограмів. Але перед тим, як почати активно займатися, не забудьте проконсультуватися у лікаря, чи немає яких-небудь протипоказань.