Як перевести гроші на карту. Як на карту Переста гроші.

Останнім часом популярність банківських переказів суттєво зросла - все більше число людей користуються сучасними можливостями банків в щоденному житті. Переказ грошей на банківські карти продовжує бути найбільш затребуваною послугою.
Вам знадобиться
  • Пластикова картка, реквізити рахунку, до якого вона прив'язана.
Інструкція
1
Візит в офіс банку. Найбільш популярний метод поповнення банківської картки. Популярний він, перш за все, своєю простотою. Досить відвідати офіс вашого банку і звернутися за допомогою до будь менеджеру. При зарахуванні грошей на банківську карту, вам буде достатньо надати номер банківського рахунку. Якщо ж ви не знаєте номер рахунку, то просто представьтесь співробітнику банку, назвавши своє ім'я, прізвище та по батькові - все інше за вас зробить фахівець. Після того, як кошти будуть переведені співробітником банку, збережіть платіжну квитанцію до того моменту, поки вони не надійдуть на рахунок вашої банківської карти.
2
Зарахування через банкомат. Подібну операцію ви можете виконати в будь-якому банкоматі, що передбачає прийом банкнот. Для цього необхідно вставити пополняемую картку в банкомат, ввести пін-код, після чого, слідуючи підказкам електронного сервісу, зарахувати гроші на рахунок. Зазвичай платежі приходять моментально, проте також рекомендується зберегти квитанцію до моменту надходження грошей.
3
Переказ коштів через каси і пошту Росії. Вибравши подібний метод, вам необхідно розташовувати наступними документами та відомостями: паспорт, БИК банку та його кореспондентський рахунок, а також повне найменування банку та номер вашого особового рахунку. Перекази коштів даним методом можуть затягнутися до 72 годин, тому рекомендуємо вам зберегти квитанцію про платіж.