Як зібрати душову кабіну. збірка душової кабіни без задньої стінки китай виробництва.

Збірка душової кабінки залежить від її форми і моделі. Загальне, що об'єднує монтаж всіх - це підключення до гарячого і холодного водопостачання, до каналізації та електромережі, а також герметизація всіх швів, які виникнуть при збірці і установці. Існують кутові моделі, прямокутні, фігурні і т. Д. Комплектація і кріплення також можуть бути різними в залежності від пропонованих функцій.
Вам знадобиться
  • -водостійка герметик
  • -Додаткові кріплення
  • -разводние двійники або трійники на труби водопостачання
  • -разводной двійник або трійник на каналізацію
  • -стрічка ФУМ
  • -Хомути
  • -розетка із заземленням
  • -перетворювачі напруги
Інструкція
1
Насамперед потрібно зробити якісний монтаж піддону. Найбільш поширеним є піддон з ніжками, які потрібно виставити рівно, перевірити за рівнем і зафіксувати контргайками.
2
Встановіть на систему каналізації розвідний двійник або трійник, залежно від додатково підключених приладів. Прикрутите до піддону зливний шланг і підключіть до встановленого отвору розводки. Потрібно переконатися, що всі з'єднання закріплені щільно і надійно. Якщо ущільнюючих прокладок недостатньо для надійного з'єднання, всі стики промажьте водостійким антибактеріальним силіконовим герметикам.
3
Після монтажу піддону, встановіть розвідний двійник або трійник на холодну і гарячу трубу водопостачання. Як уже зазначалося вище, це і складає найскладнішу задачу. Всі з'єднання повинні бути щільними. Для намотування найкраще скористатися стрічкою ФУМ.
4
Проведіть до душовій кабінці окрему розетку. Вона повинна мати заземлення і позначку для використання у вологих приміщеннях. Зробити її краще окремою проводкою від електричного щитка, для безпеки, особливо якщо в кабінці передбачені додаткові функції, такі як гідромасаж, сауна, підключення музичних інструментів і т.д. Розетка повинна бути на зручній відстані від шнура, який передбачений виробником. Встановлювати її необхідно поза зоною душової кабінки.
5
Якщо кабінка передбачена без задніх стінок, між піддоном і стінкою все промажте силіконовим водостійким герметикам.
6
Установка стінок безпосередньо залежить від моделі і виробника. В основному стінки кріпляться на шурупи з гайками, а двері на роликові механізми, але можуть бути й інші кріплення. Зазвичай їх недостатньо, щоб провести монтаж на належному рівні. Тому ознайомтеся з конструкцією кріплень. При необхідності купіть додаткові. Спільним для всіх моделей є установка стінок, потім встановлюється верх і тільки потім дверки.
7
Далі йде підключення шлангів до гарячої та холодної воді. Прикрутите шланги на розвідні отвори, перевірте щільність з'єднання. Якщо кабінка китайського виробництва, то в ній не передбачена різьблення на шлангах, вони кріпляться за допомогою хомутів теж китайського виробництва, які дуже люблять злітати в перший же день, якщо включити воду з напором. Тому не ризикуйте і купіть хомути російського виробництва - це буде більш надійним методом кріплення.
8
Електроживлення підключіть через преосвітній штекер, він буде забезпечувати перетворення напруги на 12 Вт, які передбачені виробником.
9
Перш ніж приступити до використання кабінки, дочекайтеся, коли герметик висохне, і перевірте, чи не протікають Чи з'єднання. Для цього включіть невеликий напір і уважно огляньте всі місця з'єднань на піддоні. Якщо все гаразд, то можна використовувати кабінку за її прямим призначенням.