Як вибрати ЗАГС.

Раніше реєстрація шлюбу проходила в РАГСі за місцем проживання нареченої або нареченого. Але кілька десятиліть тому молодим дозволили самостійно приймати рішення про місце проведення одруження. Вибрати ЗАГС, в якому відбудеться одна з найважливіших подій вашого спільного життя, можна за кількома параметрами.
Інструкція
1
Ви можете вибрати ЗАГС за територіальною ознакою. Багато пар досі вважають найзручнішим ЗАГС, в який не потрібно добиратися кілька годин по який стоїть у пробках місту. Деякі вибирають місце проведення одруження так, щоб воно було розташоване недалеко від кафе, в якому після завершення офіційної частини заходу відбудеться весільний банкет. Це дозволяє заощадити на транспортних витратах.
2
Хтось намагається вибрати найкрасивіший ЗАГС, об'їжджаючи для цього всі РАГСи міста. Зазвичай співробітники установи не перешкоджають майбутнім молодятам та при наполегливих проханнях показують місце проведення одруження зсередини.
3
Якщо ви вже визначилися з датою урочистості, то вибір РАГСу потрібно робити з урахуванням цього моменту. Часто на реєстрацію шлюбу існує черга, тому розписати вас в бажаний день зможуть не в будь-якому місці. Але цієї проблеми можна уникнути, якщо подати заяву на реєстрацію шлюбу за два місяці до передбачуваної дати.
4
Якщо ви плануєте запросити на торжество багато гостей, вам слід заздалегідь з'ясувати, який ЗАГС згоден прийняти їх максимальне число. В більшості випадків це визначається розміром залу. Обдзвоніть все ЗАГСи вашого міста і дізнайтеся, яка кількість запрошених допустимо в кожному з них.
5
Деякі РАГСи пропонують виїзну реєстрацію шлюбу. На жаль, в більшості випадків офіційно провести її можна тільки в медичній установі, де через важку хворобу знаходиться один з подружжя. У 2006 році столичні власті дозволили реєструвати шлюб в деяких установах культури, наприклад, у музеї-садибі «Останкіно» або в музеї-заповіднику «Царицино». Але якщо ви знаходитеся далеко від столиці або з якихось інших причин не можете провести виїзну реєстрацію офіційним шляхом, ви можете звернутися в фірми, що займаються організацією свят, і для вас буде проведена постановочна реєстрація шлюбу в обраному місці. Але так як даний вид одруження не має юридичної сили, вам доведеться попередньо «по-тихому» розписатися в будь-якому з РАГСів.
Вибрати ЗАГС для проведення церемонії реєстрації шлюбу дуже важливо, щоб про такий ззнаменательном дні залишилися найкращі враження. Щоб правильно організувати церемонію і не забути про жодну дрібниці, необхідно продумати досить велика кількість речей, які здаються незначними, на перший погляд, однак, такими важливими потім.
Інструкція
1
Визначтеся з датою. Для цього необхідно буде відвідати кілька палаців одруження і дізнатися можливі дати реєстрації, які завжди будуть потрапляти на середу, п'ятницю або суботу.
2
Якщо в місті існує декілька місць проведення такого роду церемоній, краще відвідати їх все, щоб подивитися інтер'єр. Завжди хочеться, щоб все було на вищому рівні. Внутрішнє оздоблення РАГСу може зіграти одну з ключових ролей у створенні необхідної обстановки і настрою.
3
Фотографії дуже важливі, оскільки саме вони допомагають зберегти атмосферу свята на довгі роки. Проконсультуйтеся з фотографом з приводу того, де краще можуть вийти знімки. Це може стати в нагоді з тієї причини, що фотографії, зроблені під час церемонії одруження, завжди будуть основними, і інтер'єр тут відіграє не останню роль.
4
Зверніть увагу при виборі РАГСу і на місце його знаходження. Іншими словами - як далеко він розташований від будинку нареченої, а також від ресторану, в якому буде проходити святковий банкет. Цей аспект досить важливий, адже і наречена, і наречений не повинні виглядати втомленими ні під час церемонії, ні під час банкету, що може бути гарантовано наявністю пробок на вулицях міста.
5
Зверніть увагу і на співробітників РАГСу. Поспілкуйтеся з ними, щоб зрозуміти, наскільки комфортною буде обстановка під час реєстрації шлюбу.
6
Не варто забувати і про музику. Вальс Мендельсона - невід'ємна частина одруження. Дізнайтеся, чи буде він записаний і відтворений за допомогою якого-небудь музичного носія, або його виконання довірять оркестру. Жива музика допоможе створити більш теплу обстановку.
7
Багато Палаци Одруження пропонують відзначити закінчення реєстрації келихом шампанського. Такий момент варто розглянути більш детально. Кімната повинна бути просторою, щоб всі гості, що прийшли привітати молодят, змогли відчувати себе комфортно, а не тулитися в маленькому і задушливому приміщенні. Пам'ятайте про те, що така церемонія завжди дуже хвилююча і важливо стежити за тим, щоб жодному з гостей не стало погано через «духоти маленької кімнатки»
Корисна порада
Інтернет може зіграти не останню роль. Відвідайте кілька форумів і поговоріть з людьми, які укладали шлюб в тому чи іншому відділенні РАГСу. Позитивними відгуками, як і негативними, нехтувати не варто, так як саме спогади про церемонію важливі кожній парі.