Як підключити навігатор до пробок.

Пересування на автотранспорті в сучасному мегаполісі з кожним днем доставляє нам все більше і більше незручностей. Основна їх причина - це стихійне утворення пробок в результаті масового виїзду на роботу в години пік або освіти аварійних ситуацій. Сучасні технології дозволяють якщо не вирішити проблеми пробок, то зробити так, щоб ви про них знали і заздалегідь вибирали шляхи об'їзду. Для цього ідеально підходить автомобільний навігатор з підключенням до мережі інтернет. Як же самостійно налаштувати навігатор на відображення поточної ситуації на дорогах вашого міста в розрізі освіти пробок?
Вам знадобиться
  • навігаторів з функцією підключення до мережі інтернет;
  • -ваш автомобіль;
  • -стійкості GPS сигнал;
Інструкція
1
Купіть в магазині навігатор . Питання вибору навігаційного обладнання - це ваші суто особисті переваги плюс поради знайомих, друзів, компетентних у цьому питанні людей. Головне, що необхідно запам'ятати при покупці, це те, що вам необхідно купити навігатор , рекомендований компанією, з якою ви згодом укладіть договір на надання інформації по пробкам.
2
Далі, відвідайте компанію, що надає «антіпробковую» інформацію, оформляєте договір на обслуговування вас інформацією. На сьогоднішній день в Росії успішно працює кілька компаній, які надають подібні послуги: Яндекс Пробки, City Guide, Навітел Навігатор, Автосупутник, Be-on-road. Існують і інші регіональні компанії, менші за розмірами і діючі тільки в певних регіонах.
3
Маючи на руках договір на обслуговування і навігаційне обладнання, приступайте до процесу настройки. Особливості налаштування навігатор а індивідуальні як для окремої моделі, так і для окремого оператора, що надає інформацію по пробкам. Тому настройку вам необхідно виконати або самостійно, скориставшись інструкціями до навігатор у і вашому договором на обслуговування, або звернувшись за допомогою до компетентних людей.
Зверніть увагу
Перед тим, як скористатися послугами «антіпробок» у вашому місті, з'ясуйте всі моменти роботи навігатора, дізнайтеся думки тих людей, хто користується подібними послугами. Захистите себе від неякісних постачальників послуг ще на етапі вибору оператора.
Корисна порада
При покупці навігатора вибирайте моделі, які крім GPS приймача, можуть підключатися до мережі через GPRS, SkyLink або WiMax стандарти зв'язку. Це буде корисно при переході на обслуговування іншими операторами, які надають послуги «антіпробок».