Як підняти тестостерон в крові.

Тестостерон - гормон, відповідальний за всі обмінні процеси в організмі людини. У більшій дозі він міститься в організмі чоловіків, але присутній і в крові жінок, хіба що в меншій кількості. При зниженні рівня гормону у перших спостерігається млявість, апатія і зниження потенції. Другі практично не відчувають дискомфорту і особливих змін, оскільки в їх організмах більш важливі інші гормони.
Інструкція
1
Найбезпечніший спосіб підняти рівень тестостерону - харчування. Рівень гормону підвищується від білка тваринного і рослинного походження. Хороший результат спостерігається від м'яса, печінки і риби, але тільки при щоденному вживанні. Також надають позитивний результат: боби, горох, квасоля, соя, яйця і молочні продукти. Постарайтеся включити їх в свій раціон.
2
Лікарі часто прописують синтетичні аналоги, звані анаболічними стероїдами. Кращий результат надають ін'єкційні препарати, але якщо у вас немає бажання робити кожен день укол, то можете вибрати пластирі або таблетки. Не забувайте, що необхідний контроль крові та рівня гормонів весь період лікування. Дотримуйтеся загальних рекомендацій фахівця.
3
Якщо ви не хочете приймати синтетичні гормони, то можете скористатися природними засобами. Існує одне цікаве рослина під назвою "Трибулус", воно сприяє нормалізації рівня тестостерону в крові людини. Спосіб застосування написаний на упаковці з лікарською рослиною. Для тих, хто не хоче нічого заварювати і проціджувати, продається однойменний лікарський препарат. Зверніться в будь-яку аптеку і уточніть його наявність.
4
Магній і цинк в комбінації один з одним підвищують рівень гормону. Цей варіант підйому тестостерону найбільш кращий, так як не несе негативного впливу на організм. Препарати ви можете купити як в комплексі, так і окремо. Поцікавтеся в аптеці, що саме у них є у продажу. Звичайний комплекс полівітамінів не підійде, бо містить низьку концентрацію цих речовин.
5
Регулярне статеве життя надає позитивний ефект на організм. При ній відбувається природна стимуляція вироблення тестостерону. У будь-якому випадку, якщо вас щось дійсно турбує або ви підозрюєте сильне зниження рівня гормону, консультація фахівця не зашкодить.