Як вибрати кронштейн.

Кронштейн називається настінне кріплення, призначене для установки побутової техніки. Кронштейн найчастіше використовують як підтримуючий пристрій для СВЧ-печей, РК-телевізорів (LCD), плазмових панелей і так далі. Щоб не помилитися при виборі кронштейна для телевізора, запам'ятаєте декілька простих правил.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся з функціями, які кронштейн повинен виконувати. Фіксовані кріплення найменш функціональні - кронштейн просто буде утримувати телевізор у безпосередній близькості до стіни. Похилі кронштейни дозволяють регулювати нахил телевізора вгору/вниз. Якщо вам потрібно не тільки нахиляти телевізор, але і повертати його, подумайте над покупкою похило-поворотного кронштейна. Рухливі кріплення відрізняються найбільшою функціональністю - такі конструкції забезпечені шарнірними консолями, що дозволяють нахиляти, повертати, обертати ТБ, а також переміщати його до стіни і від стіни.
2
Потім визначте стандарт VESA вашого ТВ. На тильній стороні корпусу будь-якого плоского телевізора є 4 отвори з різьбленням. Потрібно виміряти відстань між центрами цих самих отворів по горизонталі і вертикалі. Виходячи з цих значень, вибирайте кронштейн з посадочними отворами, які перебувають на таких же відстанях один від одного.
3
Зверніть увагу на максимальне навантаження. Вона вказана в параметрах кронштейна і повинна перевищувати вагу вашого телевізора.
4
Переконайтеся в тому, що конструкція обраного кронштейна не закриватиме доступ до важливих роз'ємів на задній панелі телевізора. Товщину кронштейна також вибирайте, враховуючи які роз'єми підключаються з тильного боку телевізора. Так, наприклад, антенний роз'єм вимагає мінімальної товщини кронштейна 2-3 см.
5
Не забувайте при виборі кронштейна про його кольорове оформлення і зовнішній вигляд. Білі, сріблясті кронштейни чудово поєднуються зі світлими телевізорами, відповідно, чорні і темно-сірі - з чорними.
6
В описі і технічних характеристиках практично будь-якого кронштейна виробники вказують рекомендовану діагональ для ТБ. Ці дані не так важливі при виборі кронштейна. Вони носять лише рекомендаційний характер. Однак інші перераховані вище характеристики необхідно враховувати. У більшості випадків також потрібно враховувати габарити кронштейна і телевізора - монтажна пластина кронштейна через телевізор не повинна бути видна.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1NCEavkaRuA