Як побудувати будиночок із сірників без клею. Як зробити будиночок з паперу.

Сірникові будиночки будують і дорослі, і діти. Збирати будиночки з сірників легко - достатньо мати п'ять коробок сірників і одну монетку, ніякого клею вам не потрібно. Крім того, освоївши техніку складання будиночків з сірників, ви зможете на їх основі споруджувати цілі замки, церкви і навіть сірникові міста.
Інструкція
1
Отже, візьміть звичайну книгу - вона виконуватиме роль робочої поверхні, розмістіть на ній паралельно один одному два сірники так, щоб вони були направлено головками в одну і ту ж сторону. Відстань між сірниками повинне бути трохи менше довжини сірника.
2
Далі поверх цих сірників покладіть ще вісім, після чого розмістіть ще один шар з восьми сірників, перпендикулярно попередньому.
3
Далі сформуйте колодязь - він буде семиуровневой. Розташовуйте головки сірників по колу. Сірники один на одного укладайте паралельно, щоб вийшов квадратний колодязь.
4
Покладіть на дах колодязя вісім сірників, потім ще шість, перпендикулярно попередньої вісімці. Потім покладіть на самий верхній ряд сірників монетку, притиснувши її пальцем.
5
Не забирайте з монетки пальця і втикайте сірники вертикально по кутах будиночка, головками вгору. Встромивши з кожного з чотирьох кутів по одній сірнику і, тим самим, зафіксувавши кути, втикайте сірники вертикально по периметру конструкції, щоб укріпити стіни. У процесі сірники нижнього ряду допускається акуратно розсовувати.
6
Щоб хатку не деформувався, стисніть його пальцями з усіх боків і витягніть монету з верхнього ярусу. Йдуть по периметру вашої «споруди» вертикальні сірники вдавите всередину. Далі переверніть будиночок, після чого поставте його на головки вертикальних сірників, які виконують роль фундаменту.
7
Вставте з кожної зі сторін будиночка вертикальні сірники, щоб сформувати стіни. Далі перпендикулярно їм укладайте такі ж ряди сірників з усіх боків, тільки горизонтально. Головки вертикальних сірників повинні «дивитися» вгору, горизонтальних - по колу.
8
Щоб зробити дах, по кутах будиночка вставте додаткові сірники, а також злегка підштовхніть вертикальні сірники стін знизу, щоб підняти їх над верхнім ярусом. Кладіть сірники для настилу даху перпендикулярно верхньому шару. Після цього укладіть новий шар сірників на дах, перпендикулярно попередньому. Притисніть сірники - створиться видимість черепиці.
Зверніть увагу
Інструкція, як побудувати свій будиночок із сірників Детальна інструкція про те як спорудити свій будиночок із сірників, все детально описано і забезпечено картинками, від закладки фундаменту і до постановки труби на дах. Все що вам знадобиться - це сірники, монета, підставка, ну і сталеві нерви. Сьогодні натрапив на сайт, де розповідається про те, як побудувати сірникову будиночок.