Як полагодити кнопку на ноутбуці. Як полагодити клавіші на ноутбуці acer.

Сьогодні в побуті ми використовуємо безліч приладів, що містять всілякі важелі, тумблери і кнопочки. Ці дрібні елементи привносять в «спілкування» з технікою свою частинку зручності, але мають одну прикру рису - часто ламаються. І найчастіше страждають клавіші телефонів і ноутбуків. Якщо клавіатуру настільного ПК ви зможете без проблем замінити, з кнопочками ноутбука доведеться повозитися. Однак ви заощадите при цьому свій час і кошти.
Інструкція
1
Перед тим як лагодити кнопки, уявіть собі принцип їх роботи. Тут все просто. Кнопка - це пластмасова, силіконова або гумова основа з вбудованим в неї металевим контактом. Цей контакт стикається з робочою схемою, викликаючи замикання ланцюга і відповідну реакцію в апараті. Найбільш часто ламається якраз основа. У цьому випадку головне завдання - зберегти контакт. Пластмасові кнопки найчастіше тріскаються або кришаться від занадто частого, або некоректного використання. Лагодити клавіші ноутбука краще таким чином.
2
Для початку оціните масштаб збитку. Дістаньте розкришити або тріснути клавішу і видаліть з корпусу ноутбука її шматочки, якщо такі є.
3
Якщо клавішу можна склеїти, спробуйте зробити це за допомогою суперклею. Промажте їм місця з'єднань, завдаючи клей таким тонким шаром, наскільки це можливо. Дуже важливо встановити контакт на колишньому місці.
4
Якщо ж клавіша склеювання вже не підлягає, спробуйте виготовити її самостійно з епоксидної смоли. Для цього вам, крім самої епоксидної смоли, знадобиться пластилін, щоб зробити форму. Готову форму залийте епоксидною смолою, опустіть в неї контакт (це найчастіше невеликий металевий проводок досить великого перерізу). Слідкуйте за тим, щоб контакт був коректно встановлений.
5
Виготовивши клавішу, беріться за її установку. Тільки врахуйте, що зроблена подібним чином клавіша може мати нерівності. Тому спочатку відшліфуйте її дрібнозернистим наждачним папером.
Корисна порада
Можна замість епоксидної смоли використовувати клей або схожу субстанцію. Тим не менш, найзручніший варіант - купити нову кнопку і встановити її. Придбати кнопку ви зможете в сервісному центрі, або магазині техніки.