Як полагодити кнопку на ноутбуці.

При використанні ноутбука ви можете зіткнутися з проблемою відламали клавіші на клавіатурі. Причиною тому може бути чистка клавіатури за допомогою пилососа або чого-небудь іншого, клавішу може відламати цікавий дитина, та хіба мало що ще може трапитися. Ця неприємність може бути усунена практично без зусиль.
Інструкція
1
Ноутбуки та нетбуки бувають різні, але кріплення клавіш у них в основному однакові. Подивіться на те місце, де раніше стояла клавіша, і ви побачите пару засувок і пару пазів під вушка качельки. Гойдалка - це фіксатор, що складається з двох деталей, які з'єднані шарніром посередині і утворюють букву «Х». Саме за допомогою качельки клавіша кріпиться до клавіатури.
2
Досить часто клавішу вириває разом з гойдалкою. У цьому випадку потрібно спочатку від'єднати від кришечки клавіші гойдалку, встановити гойдалку на своє місце на клавіатурі, і вже після повернути на місце і клавішу. Для цього візьміть її (клавішу), відокремте засувку з одного боку і виведіть вусики качельки з пазів з другої сторони клавіші.
3
Ви отримаєте дві деталі: гойдалку і кришку клавіші. На клавіатурі ви побачите три вушка для кріплення (одне велике, два інших - трохи менше).
4
Якщо кріплення погнулися, вигніть їх в правильне положення. Сильно закріплювання не гнити, так як вони алюмінієві і можуть зламатися - тоді ремонт ускладниться.
5
Встановіть на клавіатуру гойдалку. Для цього заведіть під велике вушко кріплення, заведіть легким натисканням гойдалку на два маленьких кріплення. Після установки качельки ви можете ставити назад і кришечку клавіші - виступи на качельці заведіть в пази кришечки. Діяти тут потрібно акуратно, намагайтеся не промахнутися.
6
Далі переконаєтеся в тому, що вушка качельки зайшли в пази і закріпіть клавішу на місці легким натисканням на верхню її частину - ви почуєте клацання - це означає, що клавіша встала на місце.
7
Великі клавіші (Shift, Tab, Enter, Caps Lock) можуть крім пластмасовою качельки мати ще й металевий стабілізатор у вигляді дужки для рівномірного натискання. На підкладці клавіші є пара додаткових вушок для закріплення стабілізатора. А в іншому конструкція великих клавіш така ж, як і у маленьких.
8
Спочатку заведіть кінці стабілізатора, далі нижні вусики качельки заведіть в пази, після чого поставте клавішу на місце легким натисканням. Клавіша «Пропуск» (Space) - завжди найдовша. Вона тримається вже не на одній, а на двох качельках і одному стабілізаторі. Встановлювати її на місце можна так само, як і клавіші Shift, Tab, Enter та інші, що мають стабілізатор.
Ноутбук є дуже корисною річчю, так як допомагає працювати з важливими документами, сидіти в інтернеті або просто грати в ігри і дивитися кіно. При цьому він не залежить від того, чи є поряд джерела струму чи ні: адже він оснащений вбудованим акумулятором. Однак цей самий акумулятор може від часу і неправильної експлуатації «ослабнути», разряжаясь набагато швидше, ніж вам би цього хотілося. Щоб постійно не тягати з собою зарядний пристрій, полагодите ноутбук, розібравшись з несправним акумулятором.
Інструкція
1
Для термінової лагодження батареї ноутбука буде потрібно паяльник напругою в мінімум 40 Вольт, макетний ніж, вимірювач напруги (можна використовувати мультиметр) і нові елементи. На відміну від нової батареї, вони коштують порівняно дешево.
2
Спочатку повністю розрядку батареї, а потім розкрийте, проникнувши в неї на невелику глибину в місці склеювання по шву. Для цього скористайтеся макетним ножем. Елементи, які вам і потрібно буде замінити, знаходяться на самому вигляді.
3
Для того щоб переконатися в тому, що розряджені всі акумулятори, скористайтеся вимірником напруги, щоб обчислити його (напруги) значення на вході, а також виході блоку елементів. Номінальною напругою для літієво-іонних батарей є значення в 3,7-4,1 Вольт, помножене на кількість елементів, а для нікель-металогідридних - 1,2 Вольт, також помножене на кількість елементів. Коли ви переконаєтеся у відсутності заряду, приступайте до заміни елементів. Врахуйте, що замінювати потрібно всі елементи батареї, а не тільки несправні.
4
Перед установкою нові елементи також повинні бути вбраними. В іншому випадку, контролер може «подумати», що вони несправні або продовжувати їх заряджати, поки батарея не вибухне. Розряджаються елементи все разом, а ніяк не поодинці. Підключають їх паралельно, мінус до мінуса і плюс до плюса. У якості «разряжателя» може бути використаний резистор на 10-20 Вт або звичайна лапочка.
5
Приступивши до самого процесу заміни, виймайте старі елементи, починаючи з тих, які мають більший плюс. Вставляти ж нові елементи потрібно в протилежному порядку. Замість пайки краще скористатися контактними держателями, до яких повинні бути припаяні з'єднувальні дроти.