Як заробляти гроші студенту.

Щоб не залежати від батьків та стипендії, багато студентів намагаються знайти підробіток у вільний від навчання час. Завдання, на перший погляд, непросте, адже така робота не повинна заважати навчанню, а значить - забирати багато часу. При цьому в ідеалі заробіток хотілося б мати достатній для того, щоб не тільки харчуватися, але й розважатися. Можливо, пошук потрібного робочого місця займе якийсь час, зате результат стане нагородою за витрачені сили і нерви.
Вам знадобиться
  • - газети оголошень
  • - вихід в інтернет
  • - телефон
Інструкція
1
Визначте години, в які ви зможете працювати. Вони залежатимуть від того, з якою зміни у вас лекції в навчальному закладі, чи є в розкладі «вікна» або вільні дні. Складіть на папері графік своєї зайнятості, виходячи з нього і розглядайте пропозиції про роботу.
2
Купіть газету оголошень, почитайте список вакансій на сайтах вашого міста. Як правило, роботодавці роблять позначку кшталт «заробіток для студентів», зазвичай в такі пропозиції входить кур'єрська служба, розклеювання листівок, зайнятість на промоутерських акціях. Словом, робота, що забирає кілька годин на день, з оплатою відразу після її закінчення.
3
Спробуйте продавати свої знання, якщо вони у вас уже накопичено в достатньому обсязі. ВИ можете підробляти репетитором іноземної мови або того предмета, яким володієте профільно. Клієнтів варто пошукати через ті ж газети, або дати оголошення самому. Врахуйте, що відсутність досвіду позначиться на вашому заробіток.
4
На спеціалізованих інтернет-сайтах за дистанційною роботі і фрілансу можна знайти вакансії, які не потребують вищого або середньоспеціальної освіти. Зазвичай шансів отримати віддалену роботу більше у тих, хто добре володіє російською мовою або основами програмування, а також може писати під замовлення курсові та реферати.
Зверніть увагу
- дуже часто під фразою в оголошенні «робота студентам» ховається пропозиція попрацювати в мережевому маркетингу.
Корисна порада
- зверніться до місцевого Центр зайнятості населення, можливо, вам підберуть вакансію там.