Як видалити текст з паперу.

Якщо вам потрібно видалити з паперу текст, написаний чорнилом або кульковою ручкою, можна для цього скористатися деякими засобами, які ви можете приготувати самі. Тоді вам не доведеться терти листок ластиком мало не до дірок або користуватися коректором.
Інструкція
1
Змішайте в рівних кількостях гліцерин і етиловий спирт і обробіть текст, написаний чорнилом. Свіжа пляма від чорнила також виводиться теплим парним молоком або кисляком.
2
Ті ж самі чорнило, а заодно і пасту від авторучки можна вивести спеціальною рідиною, яка складається з двох частин.
3
Перша частина готується наступним чином: додавайте в дистильовану воду (50 мл, t = 25-30оС) невеликими порціями марганцівку, постійно помішуючи, поки марганцівка не перестане розчинятися. Потім додайте 50 мл холодної оцтової кислоти. Готуйте цей склад безпосередньо перед застосуванням, тому що він швидко втратить свою активність.
4
Друга частина складу: у дистильовану воду в кількості 100 мл тієї ж температури, що було сказано вище, додайте 1-2 таблетки гидроперита.
5
Нанесіть легким торканням першу частину складу на пляму ваткою, намотаною на сірник або ватною паличкою, але не розтирайте. Повторіть обробку через кілька секунд. Потім візьміть другу частину складу і їй обесцветьте пляма. Також не розтирайте.
6
Ще один засіб: чайну ложку оцтового концентрату (70%) змішайте з кристалічною марганцівкою (на кінчику ножа). Можна обробляти текст.
7
Далі під листок підкладіть ще один лист, білий, чистий. Візьміть м'яку кисть, занурте її в розчин марганцівки і оцтового концентрату і водите по текст у на папері, поки він не зникне. Папір потемніє, але знебарвити її можна ваткою, змоченою в перекису водню.
8
Поки оброблене місце ще вологе, пропрасуйте його теплою праскою. Для цього під чистий аркуш помістіть м'яку ганчірочку, а зверху покладіть лист з віддаленим текст ом. Поверхня праски неодмінно повинна бути глянсовою, чистої, в іншому випадку гладити доведеться через тканину. Цей спосіб підходить для тонкої паперу .
9
Якщо ж папір товста, скористайтеся ватною паличкою або сірником з намотаною на неї ваткою. Таких сірників або паличок заготуйте побільше, щоб їх міняти в міру забруднення. Кожну нову сірник змочуйте розчином і обводьте текст по контурам.