Як подовжити зливний шланг.

Іноді власники пральних машин стикаються з проблемою пошкодження зливного шланга або ж його недостатньої довжини. В такому випадку ви можете наростити старий шланг за допомогою такого ж або приблизно такого ж, нового.
Інструкція
1
Зробити надійне з'єднання ви можете шляхом фіксації гумових наконечників шлангів за допомогою затискних автохомутов через міцну трубку (можна купити спеціальний з'єднувач). Оптимальний розмір хомутів - 27 мм максимум.
2
Якщо спеціального з'єднувача немає, можна взяти відрізок міцної тонкостінної пластикової труби із зовнішнім діаметром 20 мм або близько того. В таких випадках можна порекомендувати стяжку-фіксацію для хомутів, для страховки.
3
Якщо наконечник у комплектного шланга пральної машини пластиковий, а не гумовий, то спочатку слід обрізок підходящої по зовнішньому діаметру трубки завести всередину його. На нього потім надівається зверху гумовий наконечник. Така конструкція фіксується одним автохомутом.
4
Можна спробувати при бажанні повністю замінити більш довгим старий зливний шланг вашої пральної машини, проте сенсу особливого в цьому немає. Новий шланг може просто-напросто не підійти по конструкції, тому ризикувати не варто.
5
Такі шланги в магазинах єрізної довжини, але п'ятиметрові і довші зустрічаються вкрай рідко. Втім, нарощування шланга навіть на п'ять метрів вже вважається неприпустимим.
6
Кілька рекомендацій з нарощування: - до 1,5-2 м - за допомогою стандартного зливного шланга для пральних машин; - до 3-3,5 м - за допомогою металопластикової труби діаметром 20 мм (при необхідності трубу можна зашити в стіну або втопити в підлогу). Для опалення та напірного водопроводу такий хід неприпустимий; - більше 3,5 м - потрібно перенесення машини на більш близьке до сифона відстань (можна перенести сифон до машини).
Зверніть увагу
При роботі пральної машини заливний та зливний шланги не повинні стикатися з шорсткою поверхнею або гострими предметами. В іншому випадку шланги нанесені наскрізь через зрушень, що виникають під дією перепадів тиску.