Як зміцнити двері.

Квартирних крадіжок бояться багато. А провокує любителів поживитися за чужий рахунок халатність господарів квартири при установці вхідних дверей. Звичайно, дешевеньку двері можна красиво оформити, але чи варто безпекою жертвувати на догоду красі? Якщо ви вважаєте, що цього робити не варто, поставте собі потужну двері або зміцните наявну.
Інструкція
1
Першим ділом з'ясуйте якість ваших вхідних дверей. Якщо вона погана, навіть дороге посилення ніяких результатів не дасть - двері просто вилетить від одного потужного удару ногою, відкривши вміст квартири.
2
простукать полотно двері - якщо ви будете чути характерний глухий звук, швидше за все, двері виконана з обрізків ДВП. В цьому випадку вас не врятують ні запори, ні замки, ні інші запобіжні пристрої. Поставте краще металеву двері .
3
Якщо сама двері у вас досить міцна, переходите до огляду замка. Слабкий замок доведеться посилити, так як прості замки можна при умінні розкрити звичайної канцелярською скріпкою. Весь замок викидати не потрібно, часом виручає заміна личинки. Слабкі замки найбільш часто зустрічаються на дверях, виготовлених в 1990-х роках і раніше.
4
не абищо, вибираючи новий замок. Візьміть досить сучасний і міцний, з кількома ступенями захисту - такий, щоб його було складно зламати. Чим на ключі борозенок більше, тим краще.
5
Крім основного замка, бажано на двері встановити також додатковий - на випадок, якщо основний замок прийде в непридатність. Та й часу домушник втратить більше, якщо йому доведеться зламувати два замка.
6
Найкращий варіант виглядає так: головний замок доповнюється двома замками, встановленими на дверному полотні рівновіддалено. Якщо вони будуть відрізнятися один від одного принципом роботи і пристроєм, це буде великим плюсом.
7
Проте, навіть захищений від злому замок при наявності вправності і лома можна просто виламати. Щоб такого точно не трапилося, на двері встановіть протизламні пластини, які зафіксують її в закритому стані. І зміцните металевим куточком зовнішні зазори - фомка фора в цьому випадку просто не зможе підколупнути дверне полотно. Внутрішню частину вхідних дверей можна посилити сталевим листом, що закріплюється болтами і куточками на сферичної голівці.