Як обсмажити цибулю. цибулю на зиму обсмажений.

По-багатьох рецептах рекомендують обсмажити цибуля , а потім подавати його до основної страви. Як же правильно приготувати цибуля , щоб він був золотистим, але не пересмаженим, хрустким, смачним і ароматним?
Вам знадобиться
    • кухонний комбайн або ніж для лука
    • білий лук
    • масло для смаження
Інструкція
1
Виберіть цибуля Овіц, помийте її і почистіть. Для цього зніміть лушпиння, а також один верхній шар, щоб залишилася цибуля Овіц була рівна, гладка і без пошкоджень.
2
Дуже важливо правильно нарізати цибуля . Якщо є можливість, скористайтеся кухонним комбайном. Це пристрій, настільки корисне в побуті, здатне полегшити вам роботу, пов'язану не тільки з цибуля ом, але і з іншими овочами, а також позбавити від « цибуля ових сліз». .
3
Якщо комбайна немає, то цибуля доведеться нарізати вручну. Існує безліч порад, що робити, щоб не плакати при нарізці цибуля а. Деякі рекомендують ставити поряд склянку з водою і постійно змочувати у воді ніж, але це мало допомагає. Що дійсно працює, так це окуляри для підводного плавання або лижна маска, яка повністю закриває очі від впливу зовнішньої атмосфери. Нарізати цибуля можна кількома способами, головне для хорошої обсмаження, щоб шматочки були тонкі, якщо ви ріжете цибуля кільцями, або дуже дрібні, якщо ви вибрали інший спосіб нарізки.
4
Чтоб дуже дрібно порізати цибуля , зріжте шматочок у самого хвостика, покладіть цибуля Овіц на нього. Потім поріжте її вздовж і поперек, притримуючи пальцями, щоб це все не розсипалося завчасно. Ще один хороший спосіб - розрізати цибуля Овіц навпіл, а потім порізати кожну половинку окремо. Можна робити вертикальні надрізи, не доводячи ніж до самого кінця, а потім, коли все поздовжні і поперечні розрізи виконані, зрізати нижній шматочок-основу, який тримав цибуля Овіц разом. У вас вийдуть дуже дрібно нарізаний цибуля , не гірше, ніж на кухонному комбайні. Щоб зробити цибуля ові кільця, потрібно дуже акуратно нарізати цибуля Овіц гострим ножем або скористатися спеціальним ножем для різання цибуля а.
5
Поки ріжете цибуля , налийте в сковорідку масла, щоб воно добре нагрілося. До того моменту, як весь цибуля нарізаний, масло вже досягне необхідної температури, і тоді можна висипати його на сковорідку. Масла повинно бути достатньо, щоб цибуля смажився начебто у фритюрі. Висипавши нарізаний цибуля , відразу ж перемішайте його, і продовжуйте помішувати, поки він смажиться.
6
Дуже важливий момент - коли знімати цибуля з вогню? Робити це потрібно дуже швидко, так як навіть якщо ви прибрали сковорідку з пальника, то цибуля ще деякий час продовжує обжарюватися в маслі. Рекомендується вимкнути пальник за секунду до того, як він придбає необхідний колір і золотисту скоринку, і відразу ж почати діставати цибуля з масла, якщо ви використовуєте його для посипання або додавання в блюда.
Корисна порада
Є один цікавий спосіб досягти ідеальної скоринки на смаженому цибулі - додати в сковорідку чайну ложечку цукру.