Як дарувати ножі.

Дорогий красиво оформлений ніж може стати відмінним подарунком практично для будь-якого чоловіка, якщо звичайно ретельно його підібрати. Вважається, що краще вибирати нож самостійно, адже у кожної людини свої уподобання. Вибір залежить навіть від форми і розміру долоні його власника.
Інструкція
1
Купувати ніж краще в спеціалізованому відділі, а не в сувенірній крамниці. По-перше, асортимент там значно більше, а по-друге, весь товар сертифікований.
2
Вирушаючи в магазин, не забудьте почитати яку-небудь літературу про ножі, щоб більше дізнатися про різні моделі, їх призначення, а може і про легенди, які з ними пов'язані.
3
Підбираючи ніж, подумайте про те, що любить іменинник. Можливо, він захоплюється риболовлею або полюванням, тоді йому підійде великий нескладною ніж з нержавіючої сталі. Якщо людина любить подорожувати, подаруйте йому багатофункціональний складаний ніж з різними лезами і вкладками. Якщо той, кому ви хочете презентувати ніж, просто любить красиві речі, і ви хочете, щоб ваш подарунок став окрасою його дому чи офісу, придбайте сувенірний меч або гарний кинджал.
4
При покупці зверніть увагу на матеріал, з якого зроблена рукоятка і саме лезо, перевірте, чи немає сколів, подряпин і інших пошкоджень. Обов'язково вимагайте чек і сертифікат, який зможе підтвердити, що дана річ не є зброєю.
5
Підносячи ніж в подарунок, пам'ятайте про етикет. По-перше, будь кинджал, клинок або шаблю завжди дарують в закритому, складеному вигляді або в піхвах, щоб показати, що у вас немає ніяких поганих намірів. Будь ніж, як відданий пес, належить тільки одній людині, тому перший раз дістати його з піхов повинен тільки господар.
6
Даруючи кинджал, потрібно обов'язково сказати господареві про те, що ви подаєте подарунок з добрими намірами, і побажати що-небудь хороше. Якщо вірити прикметам, така річ прослужить довгі роки і не завдасть шкоди. Крім того, дарувати ніж прийнято в обмін на залізну монетку, тобто як би продавати, як це роблять з домашніми улюбленцями.
7
Деякі вірять у те, що дарувати ножі ні в якому разі не можна - це дуже погана прикмета. Однак, в усі часи шабля, подана в подарунок, була символом поваги та повної довіри до людини.
Вибір подарунка - справа досить складна, так як він повинен сподобатися своєму новому власнику. До того ж слід враховувати і різні народні прикмети, які дуже чітко виражають значення подарунка.
У народі кажуть, що дарувати ніж - погана прикмета. Це марновірство прийшло з глибокого минулого і відомо практично кожній сучасній людині. Не варто вибирати для подарунка не тільки ножі , але і всі інші колючі та ріжучі предмети. Люди, що жили в давнину, вважали, що гострі кути і ріжучі краї вже дуже полюбилися нечистій силі. Тому разом з подарованим ножем або кинджалом до людини в подарунок переходить і злий дух, який може призвести до дуже сумних последствіям.Ета старовинна прикмета дійшла до сьогоднішніх днів в трохи зміненому і більш простому вигляді. Вважається, що ніж викликає сварки, прикрості і нещастя в житті людини, який став новим його володарем. У більшості випадків такі розбіжності виникають якраз між дарувальником і володарем подарунка. Тому, вибираючи для дарування навіть маленький декоративний ніж, будьте дуже обережні і добре проаналізуйте всі можливі наслідки. Адже містичні закони свідчать, що гучні сварки і ворожнеча між людьми нерідко призводить і до різанині, головним героєм якої виступає якраз подарований ніж. Якщо ж ви не вірите в старовинні прикмети, вважаючи їх «бабусиними казками», то задумайтеся і ще над однією проблемою. Є величезна ймовірність того, що людина, якій ви подаруєте ніж, знає про такий застереженні. У цьому випадку він навряд чи перейметься до вас симпатією. Іменинник може порахувати, що ви навмисно прагнете внести в його життя додаткові проблеми і прикрості, а це навряд чи зміцнить ваші стосунки. Насправді вихід є. Адже ніж не зможе вважатися забороненим, якщо не буде подарунком. Тому ви можете вимагати у людини, щоб він вам за нього заплатив - і не важливо скільки, хоч і одну копійку. У такому випадку марновірство можна обійти і перетворити небезпечний подарунок в красиву покупку. Ніхто не знає, наскільки правдивими бувають стародавні марновірства. У будь-якому випадку будьте уважні при виборі подарунка і поставтеся до цього з усією можливою відповідальністю - не варто зайвий раз ризикувати дружбою і повагою дорогої людини.