Як містити тритона.

Напевно, у кожного з нас збереглося спогад з дитинства, коли з настанням весни ми знаходили на вулиці маленька істота, схоже на ящірку, і приносили його додому. Будинки садили в банку і намагалися годувати свіжою травичкою, але, незважаючи на всі ці турботи, тритон жив у банку максимум кілька тижнів. Щоб ця сумна історія не повторилася і з вашими дітьми, краще відпустити принесеного з вулиці тритона , а заміну йому підшукати в зоомагазині. Забезпечити ж тритону довге життя в домашніх умовах буде зовсім неважко, потрібно лише дотримуватися кількох основних рекомендацій.
Інструкція
1
Для початку підберіть житло для вашого майбутнього вихованця. Як правило, тритонів містять в скляних акваріумах або тераріумах. Розмір акваріума необхідно підбирати відповідно до кількості тритонів, яке ви збираєтеся там поселити, а також враховуючи довжину дорослих тритонів. Виходячи з того, що тритони в середньому досягають 15-20 сантиметрів довжини, для 1-2 особин цілком вистачить акваріума на 30-40 літрів.
2
Акваріум або тераріум для тритона необхідно обладнати кришкою з лампою і помпою для фільтрації води. Якщо ви збираєтеся утримувати виключно тритонів, терморегулятор вам не знадобиться, тому ці земноводні добре переносять холод (до 10-15 градусів). Потім наповніть акваріум водою, але лише наполовину. Висадіть рослини та обладнайте для тритона «берег», на який він зможе виходити з води в міру необхідності. Оптимальною кількістю води на одного тритона вважається 10-15 літрів.
3
Годування тритонів також є досить простим процесом. Молодих особин рекомендується годувати 1 раз в день, дорослих - через день. Крім того, не зайве буде влаштовувати дорослим тритона м «розвантажувальні» дні: 3-5 днів без годування 1 раз на місяць. Як корм рекомендується використовувати як живий корм (личинки, пуголовки, дощові хробаки, мотиль і т.п.), так і куплений в зоомагазині спеціальний корм для тритонів.
4
Особливої уваги заслуговують тритони, які міститися в одному акваріумі з рибами. Їх власникам слід звернути увагу на наступні моменти.Во-перше, для тритона все одно необхідно організувати можливість виходу на «берег» .По-друге, якщо риби набагато більші тритона , вони можуть завдати йому механічні пошкодження, і цей процес потребує контроле.І, нарешті, селити тритона потрібно з рибами, що мешкають в досить прохолодній воді, тому земноводні не люблять перегрева.Как бачите, зовсім небагато зусиль, і у вашому будинку оселиться забавне екзотичну тварину.