Як постригти каре.

Стрижка каре була популярною в усі часи, а зараз мода на неї знову повертається. Таке укладання чудово підкреслює вилиці, губи ніс, поєднується з чубком різної довжини. Укладання каре підійде і для вечірнього виходу, і на кожен день, і не вимагає особливого догляду. Варіацій цієї зачіски досить багато, але принципи створення каре залишаються єдиними для всіх них.
Інструкція
1
Перед початком стрижки розчешіть волосся у напрямку їх росту і розділіть на три частини, за допомогою проборов.
2
Зробіть перший проділ в напрямку від чола до тімені, а потім перпендикулярний йому проділ на потилиці.
3
Отримані прядки закрутіть в джгут і закріпіть.
4
Наступним кроком буде створення контрольної пасма. Для цього нахиліть голову людини, над стрижкою якого ви працюєте, вперед, так, щоб підборіддя уперся в груди.
5
Відокремте крайню пасмо у шиї товщиною не більше одного сантиметра і розчешіть її. Визначтеся з довжиною зачіски і рівно зріжте волосся приблизно на два - два з половиною сантиметри коротше обраної вами довжини.
6
Далі зістригайте волосся потиличної зони за окремими пасмам методом градуювання, спрямованої всередину.
7
Після цього розчешіть волосся тім'яної зони з обох боків від проділу і рівно зріжте їх до рівня волосся потиличної зони в горизонтальному напрямку.
8
Перевірте, симетрична чи стрижка. Для цього встаньте обличчям до людини, яку стрижете, вичешіть волосся з обох сторін вперед - їх довжина повинна бути однаковою.
9
Після цього зачісувати волосся в різних напрямках і корегуйте стрижку, якщо помічаєте різкі перепади їх довжини. Потім знову розчешіть волосся на проділ і огляньте стрижку з усіх боків, щоб виявити всі нерівності і усунути їх.
10
За бажанням клієнта, можна також вистригти чубок. Для цього зачешіте на лоб пасмо волосся товщиною близько одного сантиметра, визначитеся з довжиною чубчика і подрежьте волосся, зробивши пряму або округлу окантовку.
11
Передні і бічні пасма можна підстригти сходинками. Для цього натягніть пасмо вниз, поставте ножиці вертикально, і плавно зістригайте зайві кінці «драбинкою».
12
Для того, щоб стрижка була краще оформлена і добре виглядала, можна виконати филировку уздовж кінчиків волосся.
13
Тепер розчешіть волосся, укладіть їх феном і зафіксуйте лаком.