Як позбутися запаху в сумці. неприємний запах з нової сумки.

Кожній дівчині хочеться, щоб її сумка зсередини виливала приємний запах. Але в силу різних причин в сумці іноді виникають специфічні аромати. Якихось певних способів видалення запаху, ще поки не придумали, так як у кожного аромату існують свої джерела виникнення, і позбуватися від них слід індивідуально. Так як же видалити неприємний запах у вашій сумці ?
Інструкція
1
Існує кілька методів позбавлення від неприємного запаху в сумці Найпоширеніший і дієвим способом є прання. Якщо джерелом неприємного запаху є, наприклад, пролитий в сумці кефір або інший продукт харчування, то можна випрати тільки підкладку. Для більш відчутного результату виперіть сумку цілком.
2
Якщо ваша сумочка виготовлена з делікатною тканини, то краще скористатися послугами хімчистки. Це процедура досить дорога, але результат вас вразить. Сумочка, буквально, прийме новий вигляд: запах зникне, колір засяє по-новому, та й всі можливі цятки втечуть самі собой.Решілі чистити сумку самостійно? Тоді уважно поставтеся до вибору прального порошку.
3
Так як на сумці часто бувають нашиті різноманітні стрази, паєтки та пряжки, то прати її краще вручну і в теплій воді. Так вам вдасться освіжити сумку і зберегти її красу.
4
Якщо запах незначний, то сумку можна вивернути навиворіт і на деякий час повісити на балконі. Провітривши сумку, ви впораєтеся з поставленим завданням.
5
В даний час існує велика кількість різних освіжаючих спреїв. Правда, подібну проблему вони вирішать лише тимчасово, заглушивши неприємний запах.
6
Звичайно ж, краще спочатку берегти свою сумку від виникнення подібних неприємностей. Наприклад, якщо ви носите з собою продукти харчування, то упакуйте їх у спеціальні пластикові контейнери, для уникнення протеканія.Старайтесь не переносити в сумки передбачувані джерела неприємного запаху, наприклад, взуття. Для подібних речей можна використовувати целофановий пакет.
7
Регулярно розбирайтеся в своїй сумочці, викидаючи накопичився мотлох. А якщо все ж у вашій сумці з'явився неприємний запах, скористайтеся одним з вищенаведених порад.