Як перекинути фільм на диск.

У наш час безлімітний Інтернет став загальнодоступним, внаслідок чого ми завантажуємо з безкоштовних сервісів все більше музики і фільмів . Поступово простір жорсткого диска комп'ютера заповнюється. Однак видаляти важливу інформацію не хочеться. У цьому випадку файли, які займають багато місця, краще зберігати на CD або DVD диска х. Доброю доступною програмою для запису на диск фільмів та іншої інформації є Nero Start Smart (а також інші її версії).
Вам знадобиться
  • - пишучий CD-Rom або DVD-Rom;
  • - програма Nero.
Інструкція
1
Вставте чистий диск в дисковод. Для запису фільмів краще використовувати DVD діскі.Еслі на вашому комп'ютері встановлена програма Nero, вона сама запуститься, розпізнавши порожній диск.
2
Меню програми Nero пропонує вам вибрати завдання і дію. Наводимо курсор на "зірочку" (вкладка «Вибране») і вибираємо формат диска, який нам підходить, залежно від того, який диск вставлений в привід - CD або DVD. Вибираємо функцію "Створити DVD з даними», натискаємо на неї лівою кнопкою миші.
3
Перед нами відкривається вікно «Вміст диска», поки що воно порожнє. Праворуч в даному вікні бачимо кнопку «Додати» із зеленим хрестиком. Натискаємо на неї, і перед нами відкривається вікно «Вибір файлів і папок». За замовчуванням ця функція підходить для запису будь-яких даних, не обмежуючись фільмами. Вказуємо шлях до потрібної нам папці: вона знаходиться на робочому столі, в папці «Мої документи», будь-якому жорсткому диску або вставленому USB пристрої. Вибравши папку, натискаємо кнопку «Додати», виділену в цьому ж вікні. Можна обирати кілька папок, якщо зберегти їх дозволяє обсяг DVD диска. Вибравши потрібні файли, натисніть команду «Завершено».
4
Додаткове вікно зникло, і перед нами знову «Вміст диска». Внизу цього вікна ми бачимо лінію місткості DVD диска: шкала в мегабайтах і синя смуга, що показує, скільки місця займають обрані нами файли. Якщо синя лінійка не виходить за жовту кордон, значить, місця на диску достатньо.
5
Натисніть кнопку «Далі» в правому нижньому кутку. Програма автоматично визначає оптимальну швидкість запису (кб/с). Задаємо команду «Запис», кнопка в правому нижньому кутку вікна.
6
Запис розпочався. Її тривалість залежить від обсягу інформації, яку ви зберігаєте на диску. Після закінчення необхідного часу перед вами з'явиться вікно «Прожиг вдало завершений», а CD-Rom відкриється з уже записаним диском.
7
Натисніть «вихід» і закрийте програму Nero, натиснувши на хрестик в правому верхньому куті.
Розвиток сучасних інформаційних технологій призвело до того, що потреба купувати диски з фільмами відпала. Тепер цікавлять картини можна скачувати і записувати на так звані «болванки».
Інструкція
1
Придбайте порожній диск - «болванку». При цьому не забувайте про розмір фільму, який ви плануєте записати. Кількість віртуального простору на диску має бути не менше. Бажано придбати порожній DVD-диск з максимальною швидкістю запису.
2
Скачування фільму. Виберіть на трекері фільм, який ви бажаєте записати на диск, і скачайте його на ваш персональний комп'ютер.
3
Зміна формату файлу. Після того, як ви завантажили фільм, подивіться формат файлу. Щоб картини відтворювалися на всіх DVD-плеєрах, необхідно зробити формат MPEG4 або AVI за допомогою спеціальних програм.
4
Запис фільму на диск. Для більш зручною і простою записи фільму на диск можна скористатися програмами, які спрощують запис файлів на «болванку», наприклад, Nero. Вставте болванку в привід комп'ютера CD-ROM або DVD-ROM. Автозапуск запропонує вам кілька варіантів операції з диском, виберіть запису файлів на диск. Далі вкажіть директорію фільму (місце, де знаходиться фільм на вашому комп'ютері). Далі натисніть «Записати файли на диск». Запис фільму може зайняти деякий час, залежно від характеристики вашого персонального комп'ютера. Після того, як запис завершилася, виберіть пункт «перевірити диск на помилки». Це необхідно для того, щоб фільм відтворювався коректно. Якщо помилок не знайдено, значить, запис пройшла успішно і диск з фільмом готовий до перегляду.
Корисна порада
Чи не завантажуйте фільми, на які встановлено обмеження в кінотеатрах, так як це порушення авторських прав, що переслідується по закону. Новинки потрібно купувати в спеціальних магазинах, де продається ліцензійна продукція.