Як отримати посвідку на проживання в Європі.

Існує думка, що оформивши вид на проживання в одній європейської країні, можна буде проживати на території іншої. Однак, це помилка. Незважаючи на те, що деякі країни вимагають схожі процедури та етапи при отриманні ВНЖ, переїхати безперешкодно з однієї країни в іншу буде проблематично.
Інструкція
1
Процедури отримання вид а на проживання в країнах Східної Європи значно простіше, ніж у країнах Західної. Покупка нерухомості на території будь-якої країни Старого Світу не є гарантією отримання ВНЖ, хоча це і може бути вагомою прічіной.Напрімер, для отримання вид а на проживання в Німеччині як раз-таки недостатньо мати одну нерухомість у власності. Хоча це і є аргументом при розгляді кандидатури, все ж це не вважається вирішальним фактором. Однак першим кроком, який значно підвищує шанси на легальне переселення, є саме покупка житлоплощі закордоном та отримання візи країни. В Іспанії потрібно отримати спочатку резидентну візу, і тільки після цього можна відправляти документи на отримання ВНЖ, а згодом і ПНЖ.
2
У Великобританії обов'язковою умовою отримання права на проживання потрібно перебувати на території країни хоча б кілька днів у році, і якщо їх сума недостатня, то відлік може піти заново, що надовго відкладає отримання не тільки ВНЖ, але і можливості отримання громадянства .
3
Також істотно підвищує шанси інвестиції в економіку країни - відкриття підприємств або участь у будь-яких інвестиційних проектах. Отримання дозвіл на роботу в країні є чи не основним фактором.Для Німеччини і Франції вирішальним фактором буде кількість вкладених грошей іммігрантом на створення робочих місць.
4
Процес розгляду документів на ВНЖ варіюється від 4 до 8 місяців, тому слід запастися ще й достатнім терпінням. Після трьох-п'яти років ВНЖ в країнах Європи, як правило, можна отримати і постійний вид на проживання, який, у свою чергу, отримати вже значно легше, головне відповідати певним умовам .
Зверніть увагу
При імміграції слід враховувати те, наскільки жорстокі закони в країні по відношенню до іммігрантів. Найважчою в цьому плані країною можна вважати Іспанію, де отримання виду на проживання досить довгий і важкий процес.