Як відстоювати воду для акваріума. Відстоювання води для акваріума.

Вода - колиска життя. Всі ми знайомі з цим твердженням, проте в процесі нашої еволюції навчилися вживати таку воду , яка здатна вбити деякі живі істоти - наприклад акваріумних рибок. В принципі, для акваріумів можна використовувати будь-яку питну, але, ні в якому разі не мінеральну, воду . Правда, тільки після попередньої підготовки і відстоювання. Як правильно відстоювати воду для акваріума, щоб рибки в ньому благополучно жили і розмножувалися? Існує декілька простих правил.
Вам знадобиться
  • Ємність для води
Інструкція
1
Перше, що слід запам'ятати, це те, що будь-яка свіжа вода - з крана, свердловини або колодязя для рибок не підходить. Водопровідна вода найчастіше має більшу частку домішок, у тому числі - велика кількість хлору. Вода з колодязя або свердловини - надто жорстка. І в жодному разі - свіжа вода завжди не тієї температури, яка потрібна для життя рибок. В принципі, невелика кількість води, якщо вона в вашому регіоні не хлорується, можна влити в акваріум і без попередньої підготовки. Проте краще буде її відстояти.
2
Яку ще воду , крім водопровідної, можна використовувати для акваріумів? Якщо для заливки в акваріум ви берете озерну або річкову воду , то перед використанням її необхідно нагріти до температури +70 градусів, щоб знищити небажані мікроорганізми. Міська дощова або снігова для акваріумів не придатна, тому що в ній міститься велика кількість шкідливих домішок. Застосування дощовою або сніговою води з сільської місцевості можливо, але вона повинна бути відфільтрована.
3
Яким чином потрібно відстоювати воду ? Налийте воду для акваріума у велику ємність з широким горлом і прикрийте зверху марлею. Відстоюють воду протягом від декількох днів до двох тижнів. Час відстоювання залежить від якості води в тому регіоні, де ви живете. За цей період шкідливі домішки, які у воді, разложатся або випаруються. Якщо ви тільки придбали акваріум, то вперше воду можна відстоювати в ньому. І, крім того, що ви отримаєте відстояну воду , ви також переконайтеся, що акваріум не підтікає.
4
Як визначити, що вода відстоялася достатньо? Спочатку спробуйте замінити не всю воду в акваріумі відразу, а тільки одну третину. Якщо рибки після такої заміни почуваються нормально - спробуйте замінити воду цілком. Поспостерігайте за рибками. Деякі акваріумісти йдуть на хитрість і в поміняємо воду спочатку запускають недорогих рибок. І тільки в разі їх гарного самопочуття - випускають інших.
5
І, нарешті, остання порада, як визначити, що вода відстоюється добре: понюхайте воду функціонуючого житла для рибок. Якщо вона пахне приємною свіжістю - все нормально. Якщо запах неприємний - означати щось в акваріумі не так. Серед причин неприємного запаху, крім води, яку невірно відстояли, недотримання правил догляду за акваріумом і брудний грунт.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9nbaBxYz6Rs