Як назвати пса.

Собака - найкращий друг людини! До вибору клички пса потрібно підходити дуже серйозно, з великою відповідальністю, від цього залежать ваші відносини з собакою. Адже ніхто так не відданий людині, як собака. Кличка для собаки визначає її подальшу долю, її поведінку і характер.
Інструкція
1
Якщо у вашому будинку з'явився маленький чотириногий друг, то при виборі йому клички, в першу чергу, зверніть особливу увагу на очі собаки. Подивіться вашому псові в очі, роздивіться його гарненько, може кличка для нього, прийде вам на розум сама. Не бійтеся довіряти своїй інтуїції.
2
Ну, а якщо ж ваша інтуїція і фантазія, вам нічого не підказує, то можна звернутися до стандартних, собачим імен, таких наприклад, як: Дружок, Шарик, Бобик.
3
Багато собаки, придбані в зоомагазинах або куплені у когось з рук, можуть мати документи. Частіше це буває тоді, коли собака породиста, має родовід. В документах на собаку вказується її ім'я, придумане заводчиком, але воно, як правило, дуже довге, і може складатися з декількох слів. В такому випадку, ви можете скоротити те ім'я, яке написано в документах, і називати свою собачку більш стисло. Міняти ж ім'я не варто, адже заводчик, що придумав кличку цуценяті, краще знає його, знає його батьків.
4
Також пса можна назвати кличками собак з фільмів і серіалів, або ім'ям вашої улюбленої знаменитості.
5
Якщо в майбутньому ви плануєте відвідувати різні виставки і конкурси, то кличка вашого вихованця повинна бути яскравою, незвичайної, що запам'ятовується, з сенсом, наприклад: М'ясний шматочок, Непосидючий, Веселун.
6
Не потрібно називати пса іменем попередньої вашої собаки, якої вже немає. Нехай померла собака залишиться у вас в пам'яті єдиною і неповторною. А нинішня, нова собака, зовсім інша істота, у якої інше майбутнє.
Корисна порада
Не варто давати собаці смішне ім'я, тому що вам потім доведеться кликати її так на вулиці, а їй відгукуватися. Навіть якщо вас це не бентежить, то пес все відчуває і зауважує, і йому буде не комфортно, якщо люди стануть сміятися над ним, показувати пальцями. Тварини дуже чутливі і ранимі.