Як відрізнити Dior від підробки. lady dior Як відрізнити оригінал.

Продукція компанії Dior відома і улюблена. Тому не дивно, що її намагаються підробити, видаючи за оригінал. Особливо це стосується парфумерної продукції та лінії косметики фірми Dior. Відрізнити підробку від оригіналу Dior складно, але можна.
Інструкція
1
Простіше це зробити, якщо у товару є штрих-код. Штрих-код - це чорно-білі смужки з набором цифр. Кількість цих цифр завжди повинна дорівнювати 13. У перевірці штрих-коду будуть брати участь тільки перші 12 цифр. Остання цифра є контрольною, проверочной.Чтоби мати право нанести штрих-код на продукцію, необхідно пройти міжнародну сертифікацію, що гарантує найвищу якість товару. Тому багато фірм з низькою якістю товару використовують штрих-коди відомих фірм, підробляючи в основному перші дві цифри (вказують на країну виробника).
2
Отже, щоб перевірити справжність штрих-коду слід виконати нескладні математичні дії. Наприклад, на товарі такий штрих-код: 4005808158003.Проверьте, що всього чисел 13. Остання цифра 3 - проверочная.Сумміруйте цифри на парних місцях, тобто складіть кожну другу, четверту, шосту і т.д.0 + 5 + 0 + 1 + 8 + 0 = 14Умножьте отриману суму на 3. Це формула, її змінювати не можна. 14 * 3 = 42К отриманому вище твору додайте цифри на непарних местах.42 + 4 + 0 + 8 + 8 + 5 + 0 = 67 від 10 (завжди від 10) відніміть останню цифру суми. 10-7 = 3Сверьте її з контрольною цифрою. 3 = 3.Штріх-код справжній, а, значить, і якості товару можна довіряти.
3
Крім зчитування інформації зі штрих-коду, можна покластися на свою спостережливість і досконально вивчити коробочку, флакон і всі написи. Целофан повинен бути тонким, без жодної зморшки, щільно облягати коробку, а також мати якісні склеєні стики без слідів клею. Товстий, каламутний целофан - ознака підробки . Хоча, фірмовий товар, може бути і зовсім без целофану.
4
В якісної картонній упаковці флакон не може вільно переміщатися, тому має спеціальну фіксацію. На коробочці повинні бути чіткі й акуратні написи. На вивченні написів зробіть особливий упор. Багато «підроблювачів» додають зайві літери або ж зовсім міняють їх місцями. На оригіналі завжди буде вказані: найменування, країна, дата, термін придатності, склад. До речі, на оригінальних французьких парфумах повинен бути напис «parfum», а не «parfume».
5
Сам флакон виготовлений з високоякісного, чистого скла без каламутності і кульок повітря. Флакон - це витвір мистецтва. Подібний шедевр дуже важко підробити.
6
Ну і останнє - ціна. Природно, на ринках ви не знайдете якісний аромат. Хоча й спеціалізовані магазини часто заповнені підробками, які мають ціну оригіналу. Залишається надія лише на себе і на свою бдітельность.Качественной вам покупки!
Ринок косметичних засобів сьогодні дуже широкий, і здійснюючи покупку, можна помилитися і придбати підробку, яка не тільки буде неякісної, але і може навіть нашкодити вашому здоров'ю. Щоб придбати справжню косметику, важливо бути дуже уважним до багатьох деталей.
Інструкція
1
Звертайте увагу на те, де продається косметика. Якщо ви збираєтеся придбати її у вуличних кіосках або на ринку, то шанси зустріти підробку там збільшуються в багато разів. Купуйте косметичні засоби тільки у спеціалізованих магазинах.
2
Подивіться на те, як і в якій кількості косметика викладена на прилавку. Якщо численні тюбики і коробочки просто звалені горою, не купуйте товар у цього продавця. Ті, хто торгує дійсно якісною косметикою, стежить за станом своїх вітрин і з повагою ставиться до покупців, тому косметичні засоби в їх відділах викладені дуже акуратно, по одному тюбику кожного виду, іноді навіть згрупована за своїми властивостями, типом товару чи фірмі-виробнику.
3
Наступним кроком зверніть увагу на ціну. Хороша косметика відомих брендів ніколи не буде продаватися за копійки. Не варто гнатися за дешевим товаром, адже, як відомо, скупий платить двічі, а у випадку з покупкою неякісних косметичних засобів ви можете поплатитися своїм здоров'ям.
4
Тепер вивчіть упаковку товару. Хороша косметика завжди крім пластикового тюбика має паперову коробку, яка не повинна бути м'ятою, потертій або порваній. На упаковці не повинно бути розмитою фарби, тріщин, подряпин або слідів клею. Назва фірми виробника має бути написано зрозумілим шрифтом без орфографічних помилок. Шахраї, що випускають підробки, часто просто міняють місцями кілька букв у назві відомого бренду і, з одного боку, обходять закон, а з іншого, роблять марку, знайому (на слух) для покупців. Крім того, на коробках з якісною косметикою завжди вказано склад, умови зберігання, номер партії і термін придатності. Вся ця інформація легко читається, що не змазана і не має ніяких виправлень і помилок.
5
Запитайте у продавця, чи є для обраної вами марки каталоги-виставки. Виробники якісної косметики зазвичай постачають ними спеціалізовані магазини.