Як намалювати троянду фарбами. малювати троянду у фарбах.

Троянди - найкрасивіші, ніжні та романтичні квіти і тому вони радують не тільки в букеті, а й на майстерно намальованою картині. Навчитися малювати квіти не так складно - за допомогою кистей і фарб ви після деякої практики легко зможете намалювати красиву троянду , а потім удосконалювати свою майстерність, домагаючись максимальної жвавості і свіжості намальованого квітки.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - олівець;
  • - плоска кисть;
  • - гуаш.
Інструкція
1
Візьміть аркуш цупкого паперу для малювання та орієнтуючись на фотографію справжньою троянди, накидайте контури квітки тонким простим олівцем. Повторіть обриси і вигини пелюсток, намагайтеся зробити малюнок спонтанним.
2
Тепер візьміть плоску кисть і набір гуаші. Наберіть на плоску кисть трохи цинкових білил і покрийте малюнок тонким напівпрозорим шаром рідкої фарби, через яку будуть проступати нанесення олівцем контури.
3
Тепер наберіть на кисть трохи темно-червоною гуаші та легкими нерівномірними мазками зафарбуйте фон навколо квітки. У країв квітки фон повинен бути більш насиченим. Нижче квітки зеленою фарбою прорисуйте великими мазками основні обриси листя. Після цього придивіться до цієї троянді, з якою ви змальовувати картину.
4
Визначте, які ділянки квітки є самими затіненими, а які - самими освітленими. За допомогою насиченою суміші охри і коричневого кольору намітьте лінії тіней на пелюстках, а потім починайте фарбувати пелюстки, що мають різні пастельні відтінки. Для цього змішуйте потрібний відтінок - жовтий, рожевий або помаранчевий, з цинковими білилами.
5
Акуратно фарбуючи пелюстки, намагайтеся робити переходи між квітами плавними, розмиваючи їх пензлем. Щодо темні ділянки пелюсток зафарбовуйте звичайної фарбою, а найбільш світлі фрагменти офарблюйте тими ж відтінками, але з великою кількістю доданих білил.
6
Для того щоб намітити холодні колірні ділянки на нижніх пелюстках троянди, додайте трохи синьої гуаші в загальну фарбу. Потім розведіть трохи рідких білил з крапелькою охри і рівномірно покрийте цим кольором весь малюнок.
7
Пропрацюйте тіні, освітлити при необхідності відблиски, доопрацювати форму пелюсток і їх краї за допомогою тонкої кисті. Також опрацювати на основному фоні тінь, яку відкидає бутон квітки.