Як гнути ложки.

Напевно, кожен бачив ілюзіоністів і магів, в кіно і в реальному житті, які вражають глядачів своїми здібностями - наприклад, на очах у всієї публіки, згинають звичайну столову ложку. Ви теж можете здивувати своїх друзів, проробивши фокус зі згинанням ложки , яка потім повертається до своїх вихідних формам. Для виконання такого фокуса вам будуть потрібні ложка, монетка і спритність рук.
Інструкція
1
Візьміть ложку за держак і складіть долоні в замок так, щоб ложка з'явилася знизу під долонями. Між великими пальцями затисніть монетку в колір металу, з якого зроблена ложка. Глядач, який буде бачити вас спереду, подумає, що монетка - це кінчик держака ложки - саме за рахунок цієї ілюзії ви створите ефект зігнутою ложки .
2
Починайте акуратно тиснути опуклою частиною ложки на стіл, звільняючи її ручку, яка повинна ковзати між вашими долонями. При цьому монета залишається нерухомою, і з боку здаватиметься, що кінчик ложки до сих пір залишається у вас в руках, а сама ложка згинається у напрямку до столу. Ілюзія виглядає настільки достовірно, що глядачам не приходить в голову засумніватися в тому, що ви дійсно сгибаете ложку, а не показуєте їм хитрий фокус.
3
Для того щоб глядачі нічого не помітили, завжди утримуйте ложку і монетку двома руками - в цьому випадку з кожного боку ложка буде закрита, і ніхто не зможе здогадатися, як ви проробляє свій трюк.
4
Потренируйтесь перед дзеркалом «згинати» ложку так, щоб монетка зберігала між вашими великими пальцями повну нерухомість. Після того як ви станете виконувати фокус досить спритно і переконливо, можете показати його своїм друзям і родичам. Коли ложка буде зігнута, непомітно сховайте монетку так, щоб ніхто цього не помітив і покажіть глядачам пряму і не зігнуту ложку.