Як налаштувати краскопульт. тест фарбопульта для ремонту квартири.

Сьогодні в лакофарбових і малярських роботах на зміну звичним пензлі і фарби все частіше приходить сучасний краскопульт , який використовується при фарбуванні різних поверхонь. Для того щоб забарвлення за допомогою краскопульт а була рівномірною і акуратною, а фарба витрачалася економно, його необхідно налаштувати. Для налаштування краскопульт а проводиться декілька тестів, які визначають якість розпилення фарби, правильність форми відбитка, а також рівномірність розподілу фарби в факелі краскопульт а.
Інструкція
1
Для тіста якості розпилення фарби візьміть краскопульт і в режимі розпилення швидко проведіть їм уздовж будь-якої стіни або поверхні. Якщо крапельки фарби розподілилися по пофарбованої поверхні рівномірно, значить якість розпилення фарби в порядку. Розпорошуйте фарбу на мінімальному тиску повітря, щоб не втратити занадто багато фарби даремно.
2
Щоб визначити правильність форми відбитка факела, включіть краскопульт на пару секунд, а потім відключіть, щоб досліджувати отриманий на поверхні відбиток. Якщо ви помітили, що фарба занадто сильно розбризкується, значить краскопульт подає надмірна кількість матеріалу на стіну.
3
На відбитку факела не повинно бути нерівностей, западин і помітних порушень. Збалансуйте співвідношення фарби і повітря, що подаються в простір краскопульт ом, щоб відрегулювати відбиток.
4
Слідкуйте також за тим, щоб повітряна головка краскопульт а і його сопло не забруднює - забруднення може негативно вплинути на якість розпилення фарби. Завжди приділяйте увагу чистоті сопла і повітряної голівки.
5
При налаштуванні краскопульт а простежте, щоб сопло, повітряна головка і голка були рівного розміру і однакового типу, а також щоб вони відповідали типу розпилюється фарби. В якості поверхні для підсумкового тесту використовуйте великий аркуш паперу, закріплений вертикально і при тестуванні розпилення встановіть відповідне повітряний тиск - найкраще встановлювати мінімальний тиск повітря.
6
Розпорошуйте фарбу на відстані не менше 15-20 см від аркуша. Спочатку зробіть тест розпилення фарби у вертикальному положенні, а потім розгорніть повітряну головку на 90 градусів і знову розпорошите фарбу, не рухаючи краскопульт в сторони. Якщо все відрегульовано правильно, пляма фарби при горизонтальному і вертикальному тесті буде однаковим, а ширина і висота плями будуть відповідати інструкції до краскопульт у.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EyW5WCOoBOA