Як зігнути коліно.

Люди, пов'язані в свої захоплення і робочої діяльності зі спортом, танцями, змаганнями або великими фізичними навантаженнями, нерідко травмують різні частини тіла, і особливо неприємною для кожного є травма коліна. У процесі лікування та реабілітації після такої травми необхідно дотримуватися певних правил, які дозволяють повернути коліну рухливість і функціональність, не зашкодивши йому.
Інструкція
1
Не перевантажуйте рухами пошкоджене коліно - перший час після травми ходите, спираючись на ціпок і уникайте дрібних травм і набряків. Для того щоб вилікувати коліно , робіть нескладні розвиваючі вправи - наприклад, акуратно згинайте і розгинайте коліно в положенні лежачи або займіться плаванням.
2
Реабілітація після колінної травми, залежно від її тяжкості, може бути досить тривалою - для відновлення рухливості колінного суглоба потрібно час.
3
Для прихильників різних видів спорту робота з відновлення рухливості коліна відрізняється своєю специфікою - наприклад, якщо ви займаєтеся бігом і через невідповідною навантаження заробили запалення коліна, що не дає зігнути його на 30 градусів, необхідно знеболювати суглоб спеціальними мазями і гелями , а також зберігати фізичний спокій якомога довше, щоб запалення поступово стихало.
4
Виключіть навантаження на ноги - як біг по нерівних поверхнях, так і розтяжку. Відвідуйте сеанси спортивного масажу, приймайте протизапальні препарати - і через кілька тижнів ви знову зможете починати згинати пошкоджене коліно . Для запобігання подальших травм завжди розігрівайте м'язи ніг перед тренуваннями і тренуйтеся в наколінниках.
5
Якщо ви займаєтеся велосипедним спортом, не використовуйте занадто часто великі передачі під час їзди на велосипеді, і якщо ви використовуєте такі передачі, будьте до них підготовлені фізично.
6
Якщо ж ви займаєтеся танцями і через розтягнення зв'язок не можете зігнути коліно , можливо, причина цього в ослаблених і непідготовлених м'язах. При мінімальному дискомфорті в процесі тренування перестаньте навантажувати коліно , випряміть його і утримуйте якийсь час в зафіксованому положенні.
7
Починайте знову згинати коліно поступово, час від часу даючи йому відпочити. Зміцнюйте коліна тривалої повільної ходьбою, а також не забувайте при будь-якій травмі відвідувати лікаря.