Як зробити саморобний вертоліт.

Справжній іграшковий вертоліт - мрія не тільки будь-якої дитини, а й багатьох дорослих. Рідкісний дорослий відмовиться запустити в повітря вертоліт , зроблений власними руками, особливо якщо виготовлення такої іграшки не вимагає спеціальних знань і не відніме у вас занадто багато сил і часу.
Вам знадобиться
  • - щільний картон/жорсткий шпон;
  • - шматок дерева;
  • - токарний верстат;
  • - гумове кільце;
  • - дріт;
  • - колеса;
  • - гайка.
Інструкція
1
Вертоліт, який ви можете зробити вручну, запускається в повітря за допомогою гумової катапульти-амортизатора, яка підкидає іграшку на десятки метрів вгору. Вертоліт опускається на землю плавно і тривало, і при цьому відрізняється підвищеною міцністю. Для початку виготовте з щільного картону або жорсткого шпону частини вертоліт а - фюзеляж, хвостову балку і кіль.
2
У передній частині фюзеляжу виконайте вирізи для фіксації стійки ротора в різних положеннях. Цю стійку виточите окремо з твердого дерева за допомогою токарного верстата. Також вам буде потрібно невелике гумове кільце для вертикальної фіксації стійки ротора під час польоту.
3
На передньому шасі встановіть дротяні ніжки, закріпивши їх на стійці ротора, а на кінчиках ніжок встановіть колеса. Над ротором встановіть шпильку, кінець якої загніть гачком. Згодом при запуску за цей гачок ви зачепите гумовий стартер-катапульту.
4
Окремо виготовте втулку ротора з шайбою, що дозволяє ротору обертатися на шпильці. На втулці зробіть дві однакових петлі, а потім закріпіть на кожній з них лопаті гвинта, зроблені з дерев'яного шпону.
5
За допомогою гумових кілець скріпіть гачки на лопатях з шайбою для того щоб лопаті утримувалися в горизонтальному положенні. Потім візьміть невеликий стрижень з нарізаною різьбою, нагвинтіть на нього гайку і встановіть його в якості противаги в нижню частину фюзеляжу.
6
Зміцніть гайку на потрібній висоті, а потім спробуйте запустити вертоліт , розтягнувши гумку і зміцнивши її на гачку ротора.