Як накопичити грошей на машину.

Накопичити грошей на машину насправді не так складно, як здається. Головне - бажання, завзятість і сила волі, і ви досягнете свого!
Інструкція
1
Ви хочете купити машину, але кредит брати не хочете? Займати в борг - це теж не для вас? Вихід залишається тільки один - на машину доведеться накопичити. Якщо є можливість додаткового заробітку - прекрасно. Знайдіть собі ще одну роботу, і весь (тільки саме весь, не обманюйте себе) додатковий заробіток відкладайте на машину. Не дозволяйте собі витрачати ні копієчки з відкладеного. Знайти додаткову роботу не так складно, як може спочатку здатися. Зараз існує безліч способів працювати віддалено, з дому чи навіть перебуваючи в іншому місті.
2
Якщо можливості зайнятися додатковою роботою немає, то доведеться шукати «лазівки». Наприклад, можете завести собі окрему банківську карту, куди щомісяця будете відкладати певну суму грошей. Визначте для себе цю суму, і кожен місяць, скажімо, п'ятого числа, поповнюйте «накопичувальну» карту. Головне - дотримуватися графіка. Не годуйте себе обіцянками типу «в цьому місяці покладу на три тисячі менше, зате в наступному покрию це». Велика ймовірність того, що не покриє. Раз встановили собі певну суму, її і треба вносити.
3
Можна розділити свій заробіток на кілька частин. Припустимо, на аванс, зарплату і премію. І одну з цих частин (самі визначте, яку саме) обов'язково відкладайте на машину. Не дозволяйте собі брати звідти ні на які інші цілі, і ви повільно, але вірно почнете просуватися в власним автомобілю.Как би банально це не звучало, але візьміть олівець і випишіть на листок всі статті витрат. Подивіться, можливо від чогось сміливо можна відмовитися на користь майбутньої машини. Може, покупка третьої пари чобіт за сезон була зайвою? Чесно розгляньте свої витрати, зіставте з реальними потребами. В магазин ходите тільки зі списком, і не дозволяйте собі купувати нічого, що виходить за рамки цього списку. Якщо вам потрібно купити молоко і хліб, купуйте строго молоко і хліб. Цукерки, сік, соус, роли викладайте з кошика. Якщо строго слідувати правилу покупок за списком, то вже дуже скоро ви побачите, що «скарбничка» з коштами на машину росте, а значить, ваша мета близька.
Корисна порада
Подумайте про те, як би вам жилося, будь у вас ця машина, куди ви могли б поїхати, якого кольору вона б була. Нехай ці думки "підстьобують" ваше бажання накопичити грошей на свій автомобіль.
В сучасний час машина не розкіш, а необхідність. На її покупку потрібні значні кошти, які є не у кожного. В цьому випадку постає питання накопичення коштів. Підійдіть до цього питання творчо, заручитеся підтримкою рідних і їх згодою ділити з вами можливі позбавлення.
Інструкція
1
Визначтеся з ціновим діапазоном, подумайте, яку машину ви хочете купити: якій моделі і марки, нову або підтриману, а також зі строком, протягом якого ви хочете накопичити на машину. Від цього залежить необхідна сума.
2
Визначтеся з сумою, яку треба відкладати щомісяця. Проведіть нескладний математичний розрахунок: вартість машини розділіть на кількість місяців - от і необхідна сума.
3
Оцініть свої фінансові можливості об'єктивно. Економісти вважають, що реально відкладається сума не повинна перевищувати 10-15% від вашого доходу.
4
Напишіть заяву за місцем роботи з приводу перерахування певної частини вашої зарплати на рахунок, який ви попередньо відкрили в банку. Таким чином, грошові кошти будуть накопичуватися автоматично.
5
Якщо у вас вже є які-небудь заощадження, відкрийте вклад з можливістю його поповнення. Так ви зможете захистити свої кошти від інфляції. Крім того, банк гарантує збереження ваших грошей.
6
Обмежте свої великі витрати або зовсім відмовтеся від них. Подумайте, від чого ви можете відмовитися, може бути від запланованого відпочинку за кордоном чи якоїсь великої покупки?
7
Визначте коло трат, без яких обійтися не можна. Решта намагайтеся обмежити або зовсім відмовтеся від них. Також урежьте витрати на розваги, походи в кафе та інші розважальні заклади. Спробуйте економити на таксі - маршрутному і звичайному, користуйтеся громадським транспортом.
8
Скористайтеся можливістю авто-кредитування, якщо ви хочете стати авто-власником негайно.
9
Якщо ви прислухаєтеся до наших рекомендацій, ви зможете накопичити необхідні кошти на придбання машини з найменшими втратами і максимально швидко.
Зверніть увагу
Як накопичити гроші на машину? Не є секретом те, що бажання отримати машину для багатьох людей означає не просто похід в автосалон за вподобаному автомобілем. В першу чергу, для більшої кількості стражденних отримати довгоочікуване авто, виникає проблема пошуку необхідної суми грошових коштів для покупки (початкового внеску по кредиту).
Корисна порада
Як накопичити гроші на машину? Звичайно, це питання не є риторичним, але відповісти на нього може далеко не кожен. У будь-якої людини є обов'язкові витрати, уникнути які просто не представляється можливим. Головним на даному етапі - це визначитися, для якої саме мети ви збираєтеся збирати. Тоді вас більше не буде терзати питання про те, як накопичити гроші на машину. Адже ви вже визначилися з метою.