Як змінити колір фону сайту.

Якщо ви мрієте про власний сайті, який оформлений відповідно до ваших смаків, але при цьому не маєте навичок веб-програмування, вам допоможе програма для створення веб-сайтів - Microsoft FrontPage. Ця програма дає кожному веб-майстру масу можливостей для створення сайтів, і з її допомогою ви легко зможете змінити будь-який параметр на своїй сторінці, наприклад, змінити фоновий колір .
Інструкція
1
Завантажте в програмі сайт, який ви розробляєте, якшо в головному меню пункт «Останні веб-сайти», а потім клацніть на пункт «My test web». В розділі «Список папок» виберіть файл index.htm, щоб завантажити головну сторінку сайта.
2
Коли сторінка буде відкрита, зайдіть в меню «Формат» і потім відкрийте розділ «Фон». В меню властивостей сторінки, яке ви побачите, зверніть увагу на вкладку «Фон» і на розділ, в якому можна налаштувати відображення колір ов в різних елементах сайта - безпосередньо фоновий колір , колір тексту, колір гіперпосилань, колір переглянутих відвідувачем посилань, а також колір активних посилань.
3
Для того щоб встановити новий фоновий колір замість того колір а, який був встановлений в програмі за умовчанням, клікніть на значок стрілки в розділі Background і на палітрі, виберіть відповідний колір , який ви хотіли б бачити на своєму сайті в якості фону .
4
На даній палітрі за замовчуванням присутні 16 колір ів. Якщо ви не знайшли підходящого відтінку, клікніть на розділ «Інші колір а (More Colors)» та підберіть новий колір фону , переміщаючи курсор миші по палітрі і вибираючи потрібні відтінки. Коли обраний колір вас влаштує, натисніть ОК.
5
Також колір а можна вибрати в розділі Custom, де ви можете створити власну палітру, вибираючи потрібні відтінки і встановлюючи їх як основних 16 колір ов палітри. Обраний вами фоновий колір з'явиться у властивостях сторінки в розділі «Фон» - після цього ви можете натиснути ОК, і фон веб- сайта зміниться.
Інтернет в житті сучасної людини займає величезне значення. З його допомогою користувач може поділитися будь-якою інформацією. Для цього є величезна кількість ресурсів, починаючи від окремих сайтів і закінчуючи сервісами on-line спілкування. Щоб ваш сайт виглядав сучасно і стильно, потрібно постійно стежити за його оформленням.
Вам знадобиться
  • Знання мови HTML-коду, каскадної таблиці стилів CSS і основ верстки HTML-документів. Один з HTML-редакторів.
Інструкція
1
Для цього вам знадобляться знання мови HTML-коду, каскадної таблиці стилів CSS і основ верстки HTML-документів. Їх можна отримати, відвідуючи спеціальні ресурси мережі, присвячені даних питань. Так само вам знадобиться один з HTML-редакторів.
2
Відкрийте вашу сторінку в редакторі HTML-коду. Знайдіть значення «color», яке визначає колір . Воно може перебувати в небудь самому документі, або в каскадної таблиці стилів CSS. Тепер вам знадобляться знання мови HTML-коду. Необхідно пам'ятати, що значення «color» може визначати колір , як самого фону сайта, так і колір посилань, і колір тексту.
3
Знайдіть потрібне вам властивість, яке ви хочете змінити і введіть цифрове значення колір а. Це значення можна дізнатися зі спеціальних таблиць колір ів. Одна з таких таблиць зображена на картинці. Збережіть зміни.
4
Знову відкрийте вашу сторінку в браузері. І якщо ви все зробили правильно, одразу побачите зміни на вашому сайті.Якщо властивості колір а на вашому сайті прописані в таблиці стилів, то зміни торкнуться всіх сторінок. Якщо параметри колір а вказані в тільки HTML-документі, то вам необхідно змінювати кожну сторінку сайта. При внесенні будь-яких змін на сайті уважно стежте за правильністю написання коду.
Зверніть увагу
При внесенні будь-яких змін на сайті уважно стежте за правильністю написання коду.