Як клеїти флізелін. флізелін під шпаклівку.

Малярський флізелін є нетканим матеріалом, що виготовляється з волокон целюлози і текстилю. За допомогою малярського флізелін а дуже легко приховати дефекти поверхні, це відмінна основа для наклеювання шпалер, його можна фарбувати і штукатурити. Флізелін не рветься, не тягнеться, не всідається при намоканні, він дуже міцний і тому є прекрасним армирующим матеріалом. Як клеїти флізелін і дуже Чи це складно?
Вам знадобиться
  • флізелін, шпаклівка, клей для флизелина, валик.
Інструкція
1
Оберіть поверхню, куди ви будете наклеювати флізелін . Цей матеріал універсальний і може бути приклеєний практично на будь-які поверхні. Це може бути штукатурка (вона не повинна обсипатися), гіпсокартон, стара фарба, пластик і склопластик, деревностружкова плита і дерево. Основна умова - поверхні повинні бути сухими, гладкими, рівними, однорідними і мати нейтральний колір.
2
Ретельно підготуйте поверхню, на яку ви збираєтеся клеїти флізелін . Перевірте, чи міцна поверхня. Акуратно очистіть її від пилу, видаліть бруд. Подивіться, чи немає тріщин, сколів, нерівностей, і якщо якісь дефекти будуть виявлені, усуньте їх за допомогою спеціального шпаклювального складу.
3
Після того як поверхня буде готова до роботи, нанесіть на неї клей. Рекомендується брати клей для флізелін ових шпалер. Для намазування поверхні клеєм використовуйте валик, краще поролоновий.
4
Обробивши поверхню клеєм, приступайте до наклеювання флізелін а. Полотна флізелін а намазувати клеєм не потрібно, вони накладаються сухими. Це дає можливість підігнати флізелін ові смужки дуже точно. Якщо при перевезенні рулони флізелін а були деформовані, не переживайте - після наклеювання на поверхню матеріал розгладиться, і проблем не виникне.
5
Якщо виникли надлишки флізелін а біля плінтусів, вікон або стелі, то їх слід відрізати за допомогою гостро наточеного ножа. Після наклеювання флізелін а почекайте, поки він висохне.
6
Приступайте до наклейки шпалер або нанесення дисперсійної фарби. Якщо ви захочете зняти шпалери, то це дуже легко зробити. Флізелін при цьому залишиться на місці. Крім того, ви можете перефарбовувати флізелін кілька разів, що дуже зручно для любителів експериментів. Якщо знадобиться, то малярський флізелін ви зможете без проблем зняти зі стін, що не розмочуючи.